Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az elégedetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az elégedetlen típus vagy ő a fösvény?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a születésnapom, a barátom elhívott egy meglepetés mozizásra, ahol megnéztük azt a filmet, ami őt érdekli. A jegyemet kifizette. Mivel meglepetésmozisás volt, nem ettem és nem ittam előtte, ezért mondtam neki, hogy igazán vehetne mellé kukoricát és valami innivalót. Erre mondta, hogy a film 2 és fél óra, bírjam ki vagy vegyek magamnak kaját és innivalót. Inkább vettem magamnak. A végén megjegyeztem neki, hogy örülök a meglepetésnek, de a saját születésnapomon miért nem fért volna ez még bele ( miért nekem kellett fizetni egy jegy értékű kaját ) + azt a filmet megnézni, ami amúgy nekem közömbös ( nem érdekel, de azért megnézem). Erre ő kiakadt, hogy nekem semmi se jó, pedig készült a születésnapomra stb. Megbántva érzi magát, hogy szóvá tettem.


Most én várok el túl sokat vagy ő az, aki fösvény ( nem mellesleg van munkája, kereső ember, van rá pénze - én egy egyetemista vagyok). Nem ez az első eset különben, de kifejezetten rosszul érintett, ha már elvitt szülinapos mozizásra.


2013. nov. 30. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
"Összeilletek", az biztos....
2013. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

+ még mielőtt elfelejtem, kaptam tőle egy tortát is, amiből ettem egy szeletet. Megkértem, hogy legalább hozza el nekem. Mert talán ennyit megérdemelnék a tegnapi után. Szerinte nem érdemlem meg, hogy elhozza. + Azt mondta, hogy vagy elmegyek érte vagy megeszi.


Én vagyok a hülye vagy most... mit csináljak?

2013. nov. 30. 10:31
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemled meg.
2013. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%

Magadnak való elkényeztetett fruska vagy.

lány létemre mondom ezt.

2013. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Semmiképp nem fösvény mert egy fösvény ember nem költ semmire ami nem létfontosságú. Inkább csak másra számítottál tőle és a frusztrációdat rajta vezetted le ő pedig megsértődött. Beszéljétek meg és ne hisztizzetek.
2013. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Ne legyen már a lány a hibás. Ez egy sz..rágó srác!


30+/f

2013. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem benned van a hiba, a barátod igazán kifizethette volna az üditőt és a kukoricát ha már egyszer meghívott. Ez olyan mint amikor valaki üres akváriumot ad ajándékba.

Legközelebb pedig beszéljétek meg, hogy mi hogyan merre meddig hogy szegény ne vegyen feleslegesen mozijegyet hanem akkor inkább vigyen el kajálni helyette. Bár nekem már első randikor is mindent állt a párom. Sosem sajnálta rám a pénzét. Persze igyekeztem beszállni a költségekbe én is lehetőségeimhez mérten. Nem szeretem a fillérb***ó, skót embereket. Én is spórolok de nehogymár néha egy mozi vagy egy meki ne férjen bele. Volt egy olyan nomád párom aki még zsemlére és tisztálkodószerekre is sajnálta a pénzt pedig elég jól keresett. Nem sokáig birtam mellette.

2013. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Sz.rrágó a srác az biztos (sőt, mellé még gyökér is), de azért egy meglepi mozi után sem illik ilyesmit mondani, hogy "de azért még ezt-meg-azt vehetnél nekem".

Kérdező: gondolom nem először találkoztál ezzel a problémával... Nem nagyon fog ám változni, csak szólok. :/

2013. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem volt éppen szép tőlem sem, hogy elégedetlen voltam. Csak tudjátok nem ez az első ilyen dolog. Ráadásul bárhova megyünk, ha vesz nekem valamit, mindig elvárja, hogy én is visszahívjam. + Én tényleg nem tudok keresni egyetem mellett annyi pénzt, a családom nem nagyon tud támogatni. Ezzel szemben neki támogatása és a pénze is megvan.
2013. nov. 30. 11:07
 10/18 anonim ***** válasza:
Csóró ember ne menjen mozikába inkább készítsen valami személyes-de-olcsó ajándékot.
2013. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!