Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mas is erezte mar ugy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is erezte mar ugy, hogy a parja szebb, jobb mint o?

Figyelt kérdés
Van egy eve tarto kapcsolatom es minden szep es jo. Viszont nagyon gyakran erzem azt, hogy abaratom sokkal jobb pasi a ferfiak kozott, mint en lany letemre a nok kozott. Emiatt gyakran rosszul erzem magam, ha megyunk az utcan kezenfogva, vagy tarsasagba stb. Volt mar valaki hasonlo helyzetben? Nem ez az elso parkapcsolatom, elotte nem volt bennem ilyen erzes. 25/L

2015. márc. 17. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
De, ha szeret téged akkor miért foglalkozol ezzel? 21/F
2015. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nálam senki sem szebb.
2015. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így állj neki a dolognak ahogy a 2. válaszoló. :DDD
2015. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megprobalom, koszonom a tippet! :)
2015. márc. 17. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Tévedsz, mert én szebb vagyok.
2015. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azt nem, hogy szebb/jobban néz ki, de azt igen, hogy jobb. nagyon okos és nagy presztízsűm elismert a szakmája, ezért hajlamos vagyok idealizálni a képességeit, és magamnál értékesebbnek tartani őt - pedig az én szakmám is elismert, ha nem is annyira, mint az övé. (orvos - pszichológus)

23n

2016. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 nem téved, mert mindenki szebb a másiknál. :)
2016. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Illetve téved, csak már elfelejtettem hogy szó szerint mit írt mire elkezdtem írni a választ :)
2016. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazán tök mind1, mert Veled van. Ilyen esetekben nem egyszer előfordul, h a kevésbé megnyerő fél elkezd jobban adni magára és pár hónap alatt durván kikupálódik. (sok barátnőmnél láttam ezt.) Ha nem tudsz mit kezdeni az érzéssel, akkor kezdj magaddal valamit (sportolj, sminkelj, öltözz másként, de közben tudnod kell, h a pasid nem véletlenül választott Téged!)
2016. jan. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!