Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még működhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) A barátommal több mint 2 honapja vagyunk együtt,és először aztmondta hogy nem szeret már,és én azt szakitasnak is vettem,de ő utána azt mondta hogy csak szünetet szeretne,es utána újra megint osszejottunk.De már nem éreztem hogy szeret,és rakerdeztem hogy akarja e meg ezt.Es megbeszéltük,hogy akkor vége.Es hogy többet ne is beszéljünk.De rám írt,hogy nem e lehetnénk barátok,es mondtam hogy okes.Es beszélgettünk,es megkerdezte hogy ujrakezdhetnenk e.Ma szemeztunk meg minden es mar keztem beletorodni amikor ramir..Szerintetek? Van még értelme?
2015. márc. 17. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakításpárti, de 2 hónapot egy öszvérrel is el lehet tölteni meghitten... elkezdeni sem volt értelme, hisz eleve nem is szeretett
2015. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc? Szerintem nem gondolja komolyan a dolgot. Ha valóban szeretne akkor veled maradna, és nem jönne avval a szöveggel hogy "nem e lehetnénk barátok" Én nem tudnék egy ilyen srácot komolyan venni! Csak az esélyt tudja elvenni, hogy ismerkedj másokkal akik talán komolyan is vennének Téged.
2015. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez a pasi szerintem egy kissé labilis (és akkor most nagyon enyhén fejeztem ki magam) Mi értelme eggyütt lenni ha nemszeret ,vagy még magasem tudjamit akar?! Nemhinném ,h. neked erre lenne szükséged ,ez a srác emberileg alkalmatlan egy kapcsolatra !!! Nemérdemes ilyen ember után vágyakozni. NEM NINCS ÉRTELME. Nem is értelek kérdező ,hogy most eggyütvagytok megint vagy sem ès hogy miért is jöttél vele megint össze
2015. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
* őszintén te megbízol benne, vagy biztibságban érzed magad vele???
2015. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most ezt nem ugy ertem,hogy ket honapja ismerjuk egymast.Mar azelott fel eve es utana is voltak koztunk dolgok,nagyon joban voltunk,ki is jelentettuk,hogy tetszunk egymasnak,es hogy tobbek vagyunk mint baratok,csak akkor meg kapcsolatrol nem nagyon beszeltunk.De

Igazatok van,nem rég beszéltük meg,hogy végleg vége,és ezt a barát dolgot se fojtatjuk tovább,mert semmi értelme.Igaz,hogy így elég nehéz lesz,mert egy a baráti körünk,és ugyanazok a barátaink.Szerintetek hogy oldjam meg? Mert ha kerulom,az se jo,de ha a kozelebe vagyok,akkor teljesen leblokkolok.Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2015. márc. 17. 22:33
 6/7 anonim válasza:
Én vagyok az utolsó válaszoló , tudom milyen érzès èn is jártam ebben a cipőben csak nekem vőlegényem csalt meg... egy baráti kör közös suli velem is így volt. Sajnálom ,h. így alakult veletek. Amikor találkoztok mindíg legyen veled valmelyik barátnőd ez nekem sokat segített néha csak egy erörtetett vicc vagy ha megszorongatták a kezem vagy akármi más ak ár pitiáner dolog is. Ha összefuttok véletlen, soha ne köszönj neki előre nem is kell ránézned csak köszönj ha szóba akar veled elegyedni legyél vele sablonos ne is vedd ember számittásba.Ha kezdenéd hülyén érezni magad gondolj arra ,hogy mit veszített húzd ki magad add a legjobb
2015. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsi lefagyott a telóm és elküldte magàtól na itt folyt. ne add meg neki azt az örömöt ,hogy lássa téged ez megvisel. Szépen csíbd ki magad sminkelj ki,öltözz fel szépen és ha már nagyon nembírod menj ki a legközelebbi mozsdóba néz bele a tükörbe ha kell sirj eggyet énekelj vagy ugrálj stb nemtudom neked mi esik jól aztán dobj fel egyművigyort majd menj vissza a társaságba. Ha az esik jól ha nemlátod akkor meg kerüld el.Napròl napra könnyebb lesz hidd el aztán csak kitartás :-)!!!
2015. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!