Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet így ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet így ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy éve élünk tavkapcsolatban a baratommal, viszont két hónapja volt egy nagyobb osszeveszesunk az en hibambol (tul féltékeny vagyok, neki meg sok a lanybaratja. gondolhatjatok..) es szakítottunk, viszont addig is beszéltünk. Aztan mikor talalkoztunk minden helyre jott, minden gond eltűnt. Viszont azóta a veszekedés óta ő nagyon megváltozott es ezt sokszor el is mondja hogy mar nem ugyanaz az érzelmes fiú akit megismertem egy evvel ezelőtt es ezt észre is veszem. Azt tapasztalom mostanában hogy mar nem vagyok neki fontos, nem érzem hogy szeret, ha irok neki későn válaszol, ha osszekapunk akkor nem akar békülni es mindig nekem kell stb.

Tegnap beszélgettünk errol es mondtam neki hogy en próbálok tenni a kapcsolatunkert de akkor neki is kene, viszont ravagta hogy o nem tud, nem tud visszavaltozni, es ezt fogadjam el vagy szakitsak. Hozzáteszem azt is mondta hogy nem szeretne szakítani es ezt érzem is de megis mindent félvállról vesz pedig egy kapcsolatert mindkét félnek tennie kell hogy működjön.

Szerintetek ez meg igy működhet? Hogy érjem el hogy minden a régi legyen? :(



2015. márc. 15. 13:54
 1/7 RRR ***** válasza:

adj neki időt

és ne ba.szo.gasd marhaságokkal

2015. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem marhaságok..
2015. márc. 15. 14:09
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
sztem egész egyszerűen kiégetted a srácot.
2015. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2015. márc. 15. 14:30
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

hát úgy, h ha a másik konstans hülyeségekkel jön, akkor hiába szerelem, egy idő után eltörik vmi. Sztem ő elfáradt a hülyeségekben és már kiégett érdemben tenni érte.

Szakítani viszont valszeg gyáva.

2015. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De azt mondja szeret es ha egyutt vagyunk akkor érzem is. Plusz azert pusztán gyávaság miatt nem tartana fent egy tavkapcsolatot, mert ahhoz kicsit drága.
2015. márc. 15. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt már hasonló esetem és a végén én léptem és közötem a sráccal, hogy ennyi volt, megjegyzem jegyesek voltunk és mellettem mindent megkapott. Miután kimondtam, hogy vége, még neki állt feljebb és én voltam a szemét.

Javaslatom: szakíts vele, ő túl gyáva megtenni, te viszont kapsz helyett sokkal jobbat, aki értékelni is fog.

2015. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!