Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e a kapcsolatunk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e a kapcsolatunk, ha nem beszéljük egymás nyelvét?

Figyelt kérdés
Külföldön ismerkedtünk meg, első látásra szerelem, ahogy a filmekben. A probléma: ő nem beszél angolul, csak szavaks zintjén, velem ugyanez a spanyollal, közös nyelv nincs. Külfüldön töltünk egy félévet egyetemen, nyelvi programon, ahol mindketten megtanulunk hollandul, de most még ezt sem beszéli egyikünk sem. Egyelőre elvagyunk szavakon, szótáron, mutogatáson, de kibír-e egy ilyen kapcsolat 2 hónapot, amíg az intenzív tanfolyamon eljutunk valameddig hollandul - illetve én spnyolul, angolul tanul?
2015. márc. 8. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ahol még csak 2 normális mondatot sem tudtok váltani, az nem kapcsolat, hanem csak fizikai vonzalom...
2015. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú ez tök érdekes történet :) Szerintem van rá esély, hogy jól alakul, miért is ne. Nekem könnyebb dolgom volt mondjuk, a párom német, akkoriban mikor megismerkedtünk a német tudásom még nem volt annyira stabil és jó, viszont az angolom jobb volt ő pedig szintén ugyanolyan szinten beszélt angolul, mint én szóval teljesen jól megértettük egymást. Azóta is együtt vagyunk:) (bocsi a kéregetésért, de nem küldenél nekem pár holland anyagot, ha elküldöm az email címem priviben?:D)
2015. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most is jol megvagytok? Ha igen akkor ez csak jobb lehet a nyelv fejlodesevel. Az egyutt tanulas megjobban osszekovacsol titeket :)

Haverom es a baratnoje sem beszelik egymas nyelvet, egyikuk sem perfekt angol ugyan de jol kommunikalnak viszont ez vicces az apro vitaknal, amikor -allitasuk szerint- mindketten a sajat nyelvukon is mondanak dolgokat mivel angolul nem tudja, pl kisebb karomkodasok. :D

2015. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos. :) És ha később meg fog oldódni a beszéd dolog, akkor szerintem teljesen jó ez a kapcsolat, ha már most is elvagytok egymással.
2015. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolat működhet szavak nélkül is.

Házasságot legfeljebb akkor tudom elképzelni, ha legalább mindkettőjük siket-néma.

2015. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!