Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet meglepném, de mivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet meglepném, de mivel?

Figyelt kérdés
mostanában elég nagy zűr volt kettőnk között, majdnem szakítottunk is. Szeretném meglepni valamivel itthon. Nagyon szeretem és tudom, hogy ő is. Most pedig kellene, ami újra feloldana bennünket úgy igazán. Itthon gondoltam valami meglepivel, de mivel?
2015. márc. 17. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lepd meg hatulrol:)
2015. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, hanem valóban tanácsolni neked: olyasmit találj ki, ami valóban személyes. Azzal nem csak azt érezteted, hogy gondoltál rá, és meg akartad lepni, hanem azt is, hogy ő nagyon fontos neked és ismered őt, odafigyelsz rá. Egy lány számára szerintem ez az egyik legjobban eső dolog. Persze egy vacsora, masszázs stb. is lehet személyes, ha személyre tudod szabni, de ha ennél tényleg különlegesebb dolgot tudnál kitalálni, az lenne az igazán nyerő!

20L

2015. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gabika8 válasza:
Facebook jelszó.. Az mindig bejön.. :D
2015. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a facebook az tuti :D xd hidd el elől hátul alul felül mindenhol megfogom lepni :D
2015. márc. 17. 21:15
 5/8 A kérdező kommentje:
régen kitaláltam egy nagyon romantikus estét és az nagyon bejött, talán azt kellene felidézni.
2015. márc. 17. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd meg moziba/színházba/vacsoràzni/utazásra úgy hogy nem tud róla. Úgy vidd el hogy út közben be van kötve a szeme és csak ha megérkeztetek akkor rántsd le róla jendőt/sálat. Én örülnék neki! 16/L
2015. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vegyél neki ajándékot, amitől különlegesnek érzi magát. pl biztos jól esne neki ha vennél egy szexi fehérneműt, ami nem csak neki meglepetés, hanem magadnak is örömet okozhatnál vele.. néha ha megteheted (persze nem olyan fontos) elvihetnéd vásárolni és meglephetnéd.. meg hát valami jó étterembe, meghívni valami finom kajára, vagy valami programot beszervezni... nagyon sok módja van annak, hogy éreztesd vele, hogy ő a mindened... :)
2015. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most elképzeltem, ahogy elviszem valahova kirándulni pl és a még oda nem érünk vagy más fél órán keresztül be van kötve a szeme :D egyébként értem, nem rossz ötleteket, köszönöm, jöhetnek még attól :))
2015. márc. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!