Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kaphatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Hogyan kaphatnám vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Egy 6 éves kapcsolatomnak lett vége 4 hónapja. Sajnos csak 1 hónapja sikerült külön költözni, de rettentesen érzem magam. Elején nem volt annyira nehéz, de most nagyon kiütött, és rájöttem, hogy vissza akarom kapni a barátnőmet. Néha beszéltünk, és azt mondja, hogy még túl friss ez az egész, de még idővel esetleg lehet belőle valami. Megbeszéltük azt is, hogy mit rontottunk el, csak egy kicsit későn. Nem bírom nélküle, és úgy érzem képes lennél megváltozni, csak azért, hogy neki jó legyen. Mit tudnék csinálni, hogy ismét jó legyen köztünk minden?

Gondoltam egyik nap munka után megvárom, és elmondok neki mindent, hogy próbáljuk újra. Nem tudom, ez mennyire jó ötlet. Attól félek nemet mondd, és hatalmasan prfára esem, és akkor megint szenvedés lesz a vége. Vagy félek, hogy csak megsajnál, és esetleg csak szánalomból visszafogad, de csak úgy szóban.

Valaki adjon valami tanácsot.

24/F



2015. márc. 6. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben alaposan végiggondolnám ezt a szituációt. Hat évetek volt arra, hogy bizonyítsatok egymásnak, ha hat év nem alatt eddig jutottatok, akkor vajon mennyi jövője van még? Fiatalon összejöttetek, sokáig voltatok együtt, együtt váltatok felnőttekké. Teljesen elfogadható, hogy nem voltatok képesek ezt átvészelni, más személyiségek lettetek, már nem olyan jó egymás mellett, semmi szégyellnivaló nincs ebben. Természetesen sajnálom, ne hidd, hogy nem, csak mondom, hogy jól látod: ennek nagy valószínűséggel csak szenvedés lenne a vége.
2015. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irj neki msn-en.
2015. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!