Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénz miatt veszekedés elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz miatt veszekedés elég gyakran?!

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal,10 év a korkülönbség(én 20 ő 30). Most fogok végezni a sulival és sokszor beszéltünk már összeköltözésről. A szüleivel lakik és azt szeretné,ha ott költöznénk össze. Nem is lenne ezzel semmi baj,ha nem neki kellene mindent fizetnie. Minden számlát és minden mást ő fizet otthon,szóval ő tartja el a szüleit,amit elég gyakran megemlítek neki,hogy ezen változtatni kell.Ennek a hátránya,hogy 2 év alatt 2- szer voltunk moziba,de azt is a szüleim fizették ki...nem tudunk elmenni sehova ami egy kicsit rossz. Mondtam neki,hogy ha összeköltözünk ott a szüleinél akkor nem azért fogok dolgozni,hogy eltartsam őket és ez nem nagyon tetszik neki és általában mindig összeveszünk rajta. Nem tudom,hogy lehetne ezen változtatni,hogy ne neki kelljen fizetnie mindent otthon.
2015. márc. 17. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Költözzetek albérletbe. Még mindig olcsóbb albérletet fizetni mint etetni, itatni két felnőtt embert.
2015. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eléggé szr helyzet a férfi részéről. A te döntésed h egy ilyen ember mellett akarsz-e maradni, hogy látod a jövőt? A te gyerekeid is majd téged tartanak el? Nyugdíj? Itt nem csak szerelemről van szó... mai világban kérdéses h vállalja-e vki. A lányomnak vszeg nem ajánlanám, persze mindenekfelett van az Ő döntése.
2015. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt itt kell megkérdezned, akkor el kell hogy keserítselek! Nem vagy érett nem hogy egy összeköltözésre, de még egy párkapcsolatra sem!
2015. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
férfiiii?????ez?? 30évesen még egy mozijegyre sincs della?:)
2015. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szülei meg tudnának élni maguk ha elköltözne és nem támogatná őket a párod?
2015. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy csak az anyukája dolgozik 4 órába mert le van százalékolva ízületi betegség miatt...az apukája is beteg,ha ott hagyná őket akkor nem tudnának megélni.
2015. márc. 18. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!