Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnétek tudni olyanról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnétek tudni olyanról, hogy pl a párotok régen évvekkel ezelőtt drogos volt?

Figyelt kérdés
Illik az ilyet elmondani ?
2015. márc. 18. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én párom is az volt,és én is. L/19
2015. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne mondd el neki.
2015. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Szeretném tudni.
2015. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem ezt fontos tudni, mérges lennék, ha szándékosan titkolna el/hazudna
2015. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távra tervezel, akkor jobb ha nincsenek titkok. Minél később derül ki (márpedig a legtöbb dolog kiderül), annál rosszabb lesz.
2015. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

és ha szakít velem ez miatt ?

Nagyon félek.

2015. márc. 18. 13:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha az derülne ki mostani vagy volt csajomról, hogy valaha keményen drogozott, azzal eléggé leírná magát előttem, az ilyen ugyanis egy adagért szexre simán képes. Csajnak se jó megtudni azt, hogy barátja kemény drogos is volt, mert az ilyenek meg lopnak-csalnak, dílerkednek a betevő drogért.


Ha csak havonta 1-2 alakommal drogot megkostoló buli drogos volt, az különösebben nem zavarna, bár én utálom a drogot (az italt már nem:) ), de van a környezetemben egy-két ember aki fűt, kokót mértékkel nyomta/nyomja, úgy hogy mellette 2 egyetemi diplomája, jó állása, családja van.

2015. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, én mindenképpen szeretnék tisztában lenni az ilyen "sötét foltokkal" is a múltjában. Na persze nem a legelején, mert akkor nem biztos, hogy együtt maradnék vele. Viszont ha már együtt vagyunk egy ideje, és volt időnk jobban megismerni egymást, akkor számomra sokat jelentene, ha ilyen szinten megnyílna, és fel tudná vállalni a régi hibáit is előttem.
2015. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a lépés úgy jön ki, hogy ilyen jellegű témáról van szó, akkor igen. De egyébként nem látom nagy értelmét.
2015. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!