Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra foglalkozzon velem a párom?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem csinálunk semmit sem együtt a párommal. Hetente egyszer a barátaival van, én ezt támogatom, mert egy férfinek kell legalább ennyi szabadság. De azt szeretném elérni, hogy legyen egy nap a héten amikor együtt csinálunk valamit. Hétközben általában mindig fáradt a munka miatt és nincs kedve semmire sem. Èn most nem dolgozom, mert babát várok. Megbeszéltük, hogy vasárnap lesz az a nap amikor kicsit kikapcsolódunk. De úgy érzem hiába beszéltük meg, mert akkor is mindig más dolga van, vagy elfelejti, hogy megbeszéltünk egy programot. Mit tehetek, hogy ez megváltozzon és újra azt érezzem, hogy fontos neki a kapcsolatunk és boldog mellettem?
2015. márc. 18. 13:57
 1/2 anonim válasza:
Ez mindig is így volt, azelőtt is hogy babát vártok?
2015. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elötte ez nem így volt és ezért is vagyok elkeseredve.
2015. márc. 20. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!