Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a párom, hogy többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal, ő 21éves, én 18 éves vagyok. Mindketten sokat tanulunk. Gyakran úgy érzem, hogy nem is szeret, mert nem foglalkozik velem már annyit, mikor együtt vagyunk, akkor sem olyan, mint régen. Hiányoznak a meglepetések, a romantikus séták, stb. Ahhoz szeretnék tanácsokat kérni, hogyan érjem el, hogy újra "megőrüljön értem"!
2009. ápr. 23. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van, ugyanez kb a helyzet, még a korok meg a 1,5 év is stimmel!XD Viszont nálunk az a gond, hogy a suli miatt csak hétvégén találkozunk. Én rájöttem, hogy először magammal kell "tisztában lennem" és így igyekszem lefoglalni magam, amikor nem velem foglalkozik, mert tanulnia kell vagy nincs itt stb. Nyelvvizsga volt most, aztán nemsokára a sport lesz az 1., főleg, hogy attól még jobban is néznék ki, lefoglal, jobban érzem magam tőle, szóval tiszta előnyök. Szerintem 1-2 új szexi ruha vagy frizura, egy kis külső változás (ami összehangban van a belsőddel), a lányoknál nagyon hatásos tud lenni! Mondd meg neki, hogy nosztalgiázni akarsz, főleg, hogy itt a jó idő, mondjuk egy romantikus séta, mint az elején. Ha nagy nehezen belemegy, de akkor sem élvezi, az már szerintem gond:S De lehet, hogy csak ellustult. Rázd fel egy kicsit! Itt a nyár lassan, akkor szerintem majd kiderül minden, akkor aztán nincs kifogás, nincs tanulás meg ilyesmi. Hajrá!:)
2009. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyébként nekünk is távkapcsolat. Egyelőre, majd talán ősztől változik a helyzet. :)

A hajamat hosszan imádja, most éppen növesztem azért, de néhány új szexi ruha jól jönne, bár akkor úgyis csak szexelni akar, mint mindig. :)

2009. ápr. 23. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát legalább azzal nincsen gond. Nálunk se. Csak több figyelem kéne nekem hétköznap is. Hát én már nem tudom mit lehetne tenni... A férfiak nem bírnak egyszerre több helyre figyelni (ha tanulás akkor tanulás....)
2009. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonló a helyzetem,én 18 éves lány, ő 24 éves srác.Próbáltam neki mondani is,szerinte túl sokat akarok.Aztán néha napról napra megváltozk,csak az okát nem tudom.Most próbálok külsőleg is változni,h én jobban érezzem magam,meg persze ő is.Elmentem körmöshöz, a hajam kap kis színt, szemüveget kontaktlencsére vátom,kicsit őrüljön meg értem,hátha hatásos lesz.
2009. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!