Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, ha azért üt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha azért üt meg a párom és beszél velem csúnyán, mert "felidegesítem"?

Figyelt kérdés
Problémákat megbeszélni nem tudunk, ha összeveszünk valamin és meg akarom beszélni, nem érdekli, el se mondhatom a véleményem. Sajnos ilyenkor nagyon csúnyán beszél velem, és csomószor nekem jön (megüt), mert mindig azt gondolja, neki van igaza én meg csak feleslegesen idegesítem. Veszekedésnél ez normális? Ha azt mondom legyen vége, sosem enged el. 2 éve vagyunk együtt, első szerelem, és valamilyen szinten ezek ellenére is szeretem, nehezen tudnám elengedni, ha arra gondolok, hogy vége, sírhatnékom van, de már annyi bennem a sérelem. Ti meddig tűrnétek ezt el? Van erre megoldás? 18/L

2015. márc. 17. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
te vagy a buta, hogy egy nőverő tapló paraszttal vagy együtt.
2015. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Igaza van, a sor hidegen, az asszony verve jo.
2015. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt az embert szereted, akit megismertél, akinek mutatta magát, nem pedig azt, aki valójában. Szólj a szüleidnek, talán ez lenne a legjobb megoldás. Egyáltalán nem normális, amit művel, erőszakos állat.
2015. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem tűrném el! Ha nem tudjátok rendezni a problémáitokat és megüt akkor ennek a kapcsolatnak szerintem nincs sok jövője. Próbáld meg vele tisztázni a szitut, hogy lehessen vele beszélni.
2015. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem, ez nem normális konfliktusmegoldás.

Egy nagy adag egocentricizmusra (remélem így írják) enged következtetni.

Az agresszió pedig a gyengék fegyvere, és arra hogy mentálisan valaki egyszerre megváltozzon, kicsi a sansz.

2015. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Az első ütésig kellett volna tűrnöd, semmivel se tovább. Ne legyél már ennyire agyatlan.
2015. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Az első ilyen alkalomig kellett volna tűrnöd.

Ne haragudj, de a pasid egy aljas, undorító féreg, egy rohadt szemétláda, egy g_ci, egy se_gfej....stb

2015. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tömören:Nem.
2015. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Minél tovább maradsz ebben a kapcsolatban, annál nehezebb lesz szabadulni tőle. És annál rosszabb lesz az egész. Remélem hallottál már történeteket a családon belüli erőszakról, nőverő pasikról, férjekről, akiktől nem tud elszakadni az áldozat. Rád is ez a keserű sors vár, hogyha nem embereled meg magad, és dobod ki ezt a szerencsétlent. Aki ennyire erőszakos és veri a párját, az hidd el, baromi jól el tudja játszani azt, amit szeretnél. Mézes-mázas, tud ő kedves lenni, és el tudja veled hitetni, hogy te szereted őt és függsz tőle, nem bírnál nélküle élni. Holott ez nem igaz! Sem veszekedésnél, sem más helyzetben nem normális, hogy neked megy és megüt. Erre nincsen mentség, semmi sem jogosítja őt fel az ilyen viselkedésre, főleg nem az, hogy felidegesíted. Biztosan te is érzed, hogy nem működik ez úgy, hogy semmit se tudtok megbeszélni, semmiről sem lehet véleményed, és mindig minden helyzetben végül neked kell bűntudatot érezned, akkor is, ha fizikai és lelki bántalmazás alatt állsz.


Én ezt a viselkedést a legelső alkalomig tűrném el - azután rögtön dobnám is ki az ilyen pasit. Nem bántjuk egymást, nem ütjük meg egymást, tiszteljük és megbecsüljük egymást, meghallgatjuk és tiszteletben tartjuk a másik véleményét, akit egyébként egyenrangú félként kezelünk. Te semmibe vagy véve, le vagy nézve. Ha neked ez jó így, és tűrni akarod egész életedben, hogy megaláz téged, szavakkal és ütésekkel bánt, akkor egészségedre. 18 évesen lehet, hogy azt hiszed, ő életed szerelme, de hidd el, millió olyan pasival fogsz még találkozni, akik nála sokkal többet érnek, és téged is értékelnek, emberszámba vesznek. Persze ha vele maradsz, elképzelhető, hogy feleségül vesz és bezár a lakásba, nem mehetsz majd sehova, nem beszélhetsz senkivel, pénzt sem kaphatsz, csak verést. Akkor nem nagyon fogsz mást megismerni :)

2015. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Egy percig sem tűrném ezt,már rég leléptem volna,a barátod nem szeret téged.
2015. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!