Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeret, marad, Akit lehet, azt viszik. És akit el lehet vinni, azért nem kár. (Többi lent. )? 22L

Figyelt kérdés

Sokszor lehet olvasni arról, hogy de szemét az a lány/fiú, aki "belemászik", vagy belesodródik egy olyan kalandba, ahol az érintett lány/fiú nem szingli.


Ki inkább a hibás? Ha van hibás. A 3. vagy a félrelépő fél? Vagy egszerűen defektes maga a kapcsolat.


Egy olyan kapcsolatba, ahol a felek elégedettek egymással, a kapcsolatukkal, szerintem oda soha nem tud beférkőzni egy 3. ember, illetve nem fog eszébe jutni se a lánynak, se a fiúnak az, hogy hűtlen legyen.


Vannak, akik külön lapra veszik az érzelmeket, a fix kapcsolatukat és egy másik illetővel való intim együttlétet. Miért?


Egyesek féltékenyek. Ha már mással beszél a párjuk akkor is. Ha nincs fb-juk, a párjuknak se legyen. Csalhogy példálozzak. Elég szomorú, ha azt gondolják, hogy ha nincs fb=nincs megcsalás. Nem azért nem csal mert szeret, hanem mert nincs fent egy közösségi oldalon!?


Szóval ez elég összetett. De lényeg, a lényeg: Akit vinni lehet, vigyék?


2015. márc. 18. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kicsit idősebb és érettebb leszel, akkor ez a kamaszos fekete-fehér szemléletmód kicsit árnyalódni fog. Egy kapcsolat nem úgy működik, hogy összejövünk, szerelmesek vagyunk és aztán ez így van az idők végezetéig. Sok év után nagyon nehéz időszakok is jöhetnek. Akár olyanok is, amikor úgy hiszi az ember, nem kár érte, ha menni akar, menjen. És aztán néha kiderül, hogy mégis kár volt, vagy épp az lett volna, ha hagyják... Ez nem feltétlen "egyszerűen defektes" kapcsolat.


Szóval majd látsz-hallasz még pár dolgot, és feladod ezt az "adok-veszek-mehet-jöhet" szemléletet.

2015. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szeretetet, szerelmet, hűséget nem lehet kierőltetni. Ha valaki könnyen elcsábítható, akkor nyilván nem is szeret annyira, hogy hűséges legyen. Vagyis részemről akár vihetik is, nem fogom visszatartani. Sőt, jobb is ha megy. Volt már ilyen, no de ettől nem dől össze a világ. Majd jön a következő, akinek fontos leszek...
2015. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aki menni akar az menjen, felesleges küzdeni érte.

Elég vicces, hogy idehozod a facebookot amúgy jó kérdés lenne. Ez olyan gyerekes.

Szerintem Az a legjobb mikor szeretet van. Ha be tud egy 3. fél furakodni egy kapcsolatba akkor valami nincs rendben, egyik fél változást szeretne a kapcsolatában ezért csillan fel a harmadik fél lehetőség.


Minden kapcsolat az őszinte beszéden alapszik!


Az is biztos, hogy egy hosszú (több éves) kapcsolatban vannak érzelmi megingások, ami teret adhat egy 3. félnek. Akár egy új munkahely, egy új személy stb...mindig nyitott szemmel jár az ember.



Volt már több éves komoly kapcsolatod kedves kérdező? (szerintem nem)

2015. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komplex dolog ez, fiatalon még mindenki szállhat kicsit szabadabban (együttéléshez nem szoktak egymásnak örök hűséget fogadni).
2015. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért ez nem teljesen így működik az életben!!!!

Ha van egy működő párkapcsolat és Te "szándékosan" kikezdesz az egyik féllel,mert éppen megtetszett Neked, de csak úgy próba képen megnézzed mennyire hűséges típus....az egy ge..ci dolog és nagyon elítélem. Ezek a "skalpvadászok" mindenre képesek azért, hogy elérjék a célukat, itt nem kölcsönös érzelmekről van szó, hanem a megcsalt fél egy eszköz, egy "áldozat" akit a cél érdekében ezerrel manipulálnak és megvezetnek.

Ha egy létező kapcsolatban az egyik fél aktívan kezdeményez egy harmadik személy felé, no az az igazi hűtlenség, mert kezdeményez, mert becsapja a párját....és mindezt előre megfontoltan és szándékosan teszi.

37F

2015. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as. Volt képzeld, egy majd 6 éves.
2015. márc. 18. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Háát izé :)

Én biztos gonosz vagyok de magasról lesz**arom.

Ha van egy lány aki nagyon megtetszik és látom azt h nem csak nekem tetszik hanem látom h én is neki, de van barátja, akkor megpróbálom, még ha egyesek csúnya dolognak is tartják.

És ha találkozik velem és megismerjük egymást akkor lehet még abból bármi.


Engem is mindenki magasról lesz**arna , hogy ha nőm lenne és ráhajtana. Főleg akkor nem érdekel az egész ha se a csajt se a pasiját nem ismerem, szóval idegenek ebbe az esetben még jobban lecarom.


Ha valakivel megismerkedem és belémszeret és elhagyja miattam a párját akkro az a kapcsolat már közel sem volt olyan jó mint ahogyan kinézett.


Persze ez szerény véleményem.


Az pedig, hogy sokan azt mondják h akkor veled is azt fogja tenni az egyáltalán nem biztos.

2015. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"7" reagálva

Ha tényleg komolyon gondolod és valójában párkeresés céljából mész oda egy kapcsolatban élő Nőhöz az még talán érthető, de ha csak azért, mert éppen ahhoz van kedved és unatkozol....az már kevésbé!!!

37F

2015. márc. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!