Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném vinni a fiamat...

Szeretném vinni a fiamat babaúszásra. Akik viszik babájukat, azoknak bevált? Milyen? Nem késő elkezdeni 6,5 hónaposan?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:

abból a szempontból késő, h állítólag ebben a korban már nem működik náluk a merülőreflex. Én is hat hónaposan vittem a kisfiam először...de én nem babaúszásra hordom, hanem magam viszem uszodába...

de nagyon jó...nálunk mindenki nagyon élvezi

jó pancsolást

2009. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónapos korától hordjuk, most 5 hónapos és nagyon élvezi a vizet, bár lehet ebben az is közrejátszik, hogy mi 2 hónapos korától sokat fürdünk hármasban a nagykádban, így mikor először vittük a 10 babából csak ő nem üvöltött és az első merüléskor se sírt, ami ritka az oktató szerint. És nem késő elkezdeni egyáltalán.

Jó úszkálást!!

2009. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia én is ilyen idősen vittem először, szerintem nem késő. Nekünk nagyon tetszik és a baba is élvezi. Ne aggódj az első alkalmakkal nem nyomják a víz alá. Próbáljátok ki és ha nem tetszik akkor nem viszitek többet.Még betegséget sem kaptunk el, mert én attól tartottam a legjobban.
2009. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok a miénk sem sírt soha se a merüléskor se az első fürcsikor. Ez baba függő.Pedig mi semmi előkészületet nem csináltunk.
2009. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk bevált nagyon. A kisfiam imádja a vizet.

Ahova mi járunk ott van egy kis bemelegítés ,torna úszás és lazítás. A végére rendszerint jól elfárad.

Nem késő vinni mi is majdnem 7 hónaposak voltunk mikor először mentünk.Működik még a búvárreflexe ilyenkor is.

Általában az első alkalomkor nem merítik a babákat.Mi a 4.alkalomkor merültünk ,de nem volt sírás.

Fel tudod készíteni a merülésre,úgy is hogyha az otthoni fürdésnél locsolgatod a fejét vízzel.Meglátod milyen ügyesen becsukja a szemét ,száját ,orrát.

2009. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónapos korában vittük először a kislányomat. Lejártunk 2x4 alkalmat, de egyszerűen nem bírta megszokni, megszeretni az egészet. Nem jöttünk rá, hogy mi lehetett a baj, mert itthon imád pancsolni. Az uszodában meg az utolsó alkalmakkor már a parton a bemelegítéskor elkezdett sírni. Mi nem erőltettük tovább.

Ennek ellenére szerintem próbáljátok ki, mert ha tetszik a babádnak, akkor nagyon nagy élmény neki és nektek is. Ha netán nem, akkor meg bármikor abbahagyhatjátok.


Egyébként a mi oktatónk azt mondta, hogy nem látott még olyan babát, akinek 8-9 hónapos korában ne lett volna még mindig búvárreflexe. Szóval szerintem nem késtetek le semmiről.

2009. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is most kezdtük nem rég 5 hónaposan de még nem merűltünk bár még 2 alkalom volt mert ennyire tudtuk most menni , de nekünk bevált!!szereti. én is itthon fűrdés közbe locsolom és a haját úgy mosom ,h menjen az arcára is a víz és nincs semmi gond megszokta bár ezt régóta így csináljuk!:-)

Én azt mondom, h semmi nincs későn amit szeretnénk és amit a babánk is szeret! próbáld ki és tényleg abba lehet hagyni ha nem megy, erőltetni SOHA nem szabad semmit!


Jó úszkálást!!



Én is kérdezek: aki már töbször volt az írja már meg mior mennek a víz alá?? hanyadik alkalom után?,Köszi

2009. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!