Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulajdonképpen a nőket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen a nőket egy idő után zavarná, ha a férfi soha nem mutatja jelét a féltékenységnek?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasok arról, hogy a kapcsolatokat a féltékenység öli meg, ami igaz is. Viszont mi van akkor, ha a férfi egyáltalán nem aggódik, példának okáért ha a nő elmegy a barátnőivel bulizni?


Titkon azért várja a nő, hogy rákérdezzen a férfi valami "kellemetlenre", amitől egy kicsit felpezsdül a női vér? Például:

Fokozat 1: - Na szívem, milyen hapsik voltak a buliban?

Fokozat 2: - Milyen menő hapsik járnak oda?

Fokozat 3: - Az a srác is ott volt, akivel múltkor szemeztetek?

Fokozat 4: - Hány hapsi szokott rád nyomulni?

Fokozat 5: - Hány hapsira nyomultál?

Fokozat 6: - No és smároltál valakivel?

Fokozat 7: - Drágám, szerinted a nyelves csók megbocsátható egy buliban?

Fokozat 8: - Belenyúlt a bugyidba?

Fokozat 9: - Te belenyúltál a nadrágjába?

Fokozat 10: - Le is szoptad, majd utána beleélvezett a puncidba?


2015. márc. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Öhm... ezek egyikét se kérdeztem soha.

A legutóbbi "kapcsolatomban" ebből volt a legtöbb vita, hogy én nem voltam féltékeny, és semmi jelét se mutattam.

23/f

2015. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak általánosan, szerintem függ a hangnemtől is, ha kötekedve, viccesen kérdez valamit pl. a férfi, hogy "csak úgy sasolni fogod a pasikat mi?" vigyorral az arcán, ez tök jól jöhet le, és nevetek egyet rajta.

De, ha "no, és smároltál valakivel?" komolyan és mogorván kérdezi, akkor ez zavarna, és nem az, ha nem kérdez semmit.

2015. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nalad ezek a fokozatok akkor inkabb ne legyen pasud mert egy igazi kis ribizli vagy
2015. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!