Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a lányokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a lányokat ha egy férfi féltékeny? Ha lehet lányok válaszoljanak

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy picit, az jól esik, mert félt. Ez normális is. De ha ok nélkül sokat lovagol a témán, az kiábrándító és rosszul esik. 23L
2015. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom a barátnőmet nagyon zavarja és azt mondja hogy nem bizom benne , de néha ugy érzem hogy csak direkt féltékenyé tesz :/
2015. márc. 16. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Az zavar ha betegesen feltekeny.

Ha nem akarja h talalkozzam a fiu barataimmal, folyton tudni akarja mit,mikor kivel csinalok. Folyton hivogat(FOLYTON) vagy ha belepve maradok facebookra akkor megnezi az osszes uzenetem, a mobilomban is turkal.

Na ez zavar

2015. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ülj le és beszéld meg vele. Nem egy bizalmi játék, az biztos. De az se szép, ha provokálja.
2015. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire féltékeny, de én nem igazán viselem el, mert én sem vagyok igazán az.


Én alapból önállóbb típus vagyok és szeretem a függetlenségemet megőrizni valamennyire még egy kapcsolatban is. Ha naponta többször felhívna és kérdezgetné, hogy hol vagyok és mit csinálok, az már sok lenne.


Ez persze visszafele is mukodik. Ha a másik elmegy bulizni a haverokkal, akkor nem fogom csörgetni, hogy mikor jön.


Csak a bizalom a lényeg. A túlzott féltékenység megöli a kapcsolatot. Érezzem, hogy szeret. Kezeljen önálló személyként, ne tulajdonként.

2015. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van olyan idő mikor alig tudjuk látni egymást és én csak kettesben lenék vele ő meg sokal jobban örülne ha hawerokal lennék . :/ Nem tudom anyira nagy baj az hogy csak vele lennék kettesben .Ő meg inkább szórakozni akkar :(
2015. márc. 16. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:

A csajod még nem élte ki magát azaz van ok a féltékenységre de szakíts vele mert NEM ÉLTE KI MAGÁT NEM ÉRETT EGY PÁRKAPCSOLATRA.

JOBB MOST MINTSEM CSALODJ ÉS ÁTVERJEN!

2015. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!