Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire vak? (jóóó hosszú story lesz az biztos)

Figyelt kérdés

9.-es vagyok, nagyon bejön az egyik osztálytársam. Rengeteget beszélünk facebookon, elmondjuk egymásnak a bajunkat és megpróbálunk ezeken segíteni. Van, hogy órákon át ápolom a lekét, mint múlt héten végig, hsizen szakítottak a csajával ( a csaj 2 hét után elmondta, hogy már nincs miről beszélgetniük, és amúgyis még a régi pasiját szereti). Előző félévben egyik osztálytársammal járt, akit 3 hónap után dobott, mert a lány egy... nem tudom szépen kifejezni, hogy mi (ki mond olyanokat a barátjának, hogy jajj de rég volt már pasival, alig szexelt, mióta 6.(!)-ban elveszítette a szüzességét? Mindegy, szóval ezután is ápoltam a lelkét a pasinak, mert egyedül érezte magát. Elmondta, hogy csak azért volt a csajal, mert egyedül érezte magát, a csaj meg nagyon nyomult. Nekem nagyon bejön ez a fiú, egyszerűen még sosem éreztem ennyire komolyan senki iránt. Egész nap rá gondolok, vele álmodom, próbálok azokkal a buszokkal menni, amivel ő csak hogy láthassam. Ha meglátom suliban, vagy bárhol, rögtön boldog leszek és csak arra tudok gondolni, hogy mindennél jobban szeretem. Az egyetlen probléma az, hogy suliban alig beszélünk. Kiváltságos pillanatok egyike, ha szünetekben vagy órán hozzám szól. Mindig egy másik lánnyal van, akiről mindig azt mondja nekem, hogy nem szereti, meg nem is igazi barátja a csaj, mert folyton bántja, akkor miért vele van és nem velem,mikor én mindig meghallgatom és kedves vagyok vele? Egyszer azt mondta nekem, hogy ő nem plázacicát keres(eddig minden csaja az volt...érdekes),hanem egy normális lány. Erre irtam, hogy hozzá egy hiperszuper gamer csaj való, aki tud vele beszélgetni játékokról és zenéről, amire az volt a válasza, hogy ilyen csak én vagyok, de osztálytárssal nem járna mégegyszer. Barátnőm tanácsára viccesen megkérdeztem,hogy mi lenne, ha nem egy osztályba járnánk, amire igazából sem nem-et, sem igent nem mondott, szóval nem tudom.


A lényeg: itt vagyok, ő is megmondta, hogy olyan lány vagyok, aki illik hozzá, akkor miért nem foglalkozik velem többet? Szerintem az sem akadály, ha osztálytársak vagyunk, hiszen csak annyi a lényeg, hogy nem minden pillanatunkat együtt kell tölteni, és máris nem unjuk meg egymást,mint ahogy azt sokan mondják.

Mit tegyek, hogy másképp gondoljon rám/észrevegyen?


Előre is köszi annak, aki veszi a fáradtságot, és elolvassa :)


15/L



2015. márc. 18. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig megmosolyogtat, mikor egy fiatal lány egy egyszerű problémát, ennyire túlbonyolít. Fiatalság, bolondság. De szép is volt.
2015. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
Fiúknál is létezik barátzóna...
2015. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zsici:D ***** válasza:
2015. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem túlbonyolítom, csak ideges vagyok, mert egyszerűen nem értem, hogy miért van azokkal a "barátaival" egyész nap, akiket elvileg utál, mert beszólnak neki meg szivatják, és velem meg barátnőmmel miért nincs,mikor mi kedvesek vagyunk vele és meghallgatjuk
2015. márc. 18. 20:40
 5/6 bor zoltán ***** válasza:
Talán mond el neki hogy mit szeretnél esetleg csak bátortalan
2015. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az előző barátnőivel nem volt az? velem igen? nem hiszem.. bár náluk is bátortalan volt az elején, aztán csak összejött velük
2015. márc. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!