Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adhatom tudtára finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatom tudtára finoman, hogy CSAK barátok legyünk, nem érzek iránta semmit? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiúbarátom, szeretem a társaságát, ha nincs gyakran hiányolom a társaságát. Régebb azt gondoltam szeretem, de rájöttem, hogy 1 hónapi heves fellángolás volt.De rájöttem én csak barátságot érzek iránta. Ő többet érez irántam, mint barátság,ezt közölte is velem. Én pedig közöltem vele, hogy csak barátságot érzek, de ő nagyon reménykedig, hogy több lesz köztünk, mint barátság. Persze azt is szeretné, hogy barátok maradjunk, de nekem fáj látni, hogy ő reménykedve várja az alkalmat, hogy mikor érzek majd többet és közben nem barátkozik más lányokkal.

Probáljam meg fokozatosan leépiteni a barátságot:(, az ő javára?(nekem ez nagyon fájna, de annyira tisztelem, hogy ha csak igy tud normális életet élni megtenném. De vajon evvel nagyon megbántanám?)


2010. febr. 16. 15:38
 1/6 anonim válasza:
50%
Mond neki hogy gondoljon bele h a születésénél nem tekeredik a nyaka köré a köldökzsinór akkór milyen más életet élhatne... pl nem kéne utánnad futnia =)
2010. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd egyenesen meg neki, hogy bocs de csak barátok legyünk, ha barátként kellesz neki, akkor maradjon az, és mondd h semmi esélye. Én pl. szeretem az egyenes beszédet... 18F
2010. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szögezd le neki mégegyszer hogy csak barátként gondolsz rá, és ajánld fel, hogy egy darabig ne találkozzatok, mert nem akarod megbántani meg kihasználni. Egy kis távolságtartás talán ráébreszti, hogy nem lesz ebből semmi több és ha megemészti folytathatjátok ott a haverkodást ahol abbahagytátok.
2010. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő akarja a barátságot, te őszinte voltál hozzá, a többi az ő gondja. Nem hibáztathat, amiért feleslegesen korlátozta rád az emberi kapcsolatot, mert te egy szóval sem kérted, hogy legyen hűséges hozzád.
2010. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legjobb az szerintem hogy elmondod röviden és tömören, az elején fájni fog neki de lassan rá fog jönni hogy mi a helyes út.

ha tiszteled és becsülöd akkor ez a legjobb amit tehetsz

2010. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy csak barátok lesztek. Kerültem már hasonló helyzetbe, és nem jó, hogyha játszanak veled.
2010. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!