Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt megbocsájtanátok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megbocsájtanátok? Mit tegyek, ha ellenszenvet érzek?

Figyelt kérdés

15 éves koromban belezúgtam egy fiúba. Szerencsétlenségemre egy olyanba, aki a lányok kedvence és ezt elég rendesen kihasználta már akkor is, most meg még jobban... Teljesen plátói volt a dolog, én nem rajongtam körbe, nem voltam kapható bármire, sosem voltam az a könnyűvérű lány. De eléggé odavoltam érte.


A legjobb barátnőm, akivel a napjaim 80%-át eltöltöttem, közölte velem januárban, hogy hát ők találkozgatnak. Próbáltam úgy tenni, mint akit ez nem zavar, de nem ment, elmondtam neki, hogy ez fáj.

Ő kb. közölte, hogy sajnálja, de neki akkor is fontos a fiú és ez nem egy futó dolog lesz (ezt úgy mondta, hogy köztudott, hogy a srác csak szexre megy általában, a barátnőm pedig nagyon naiv és hát picit ribis).

A barátnőm csak a sráccal lógott, minden idejét vele töltötte, a srácot akarta lenyűgözni, engem kb. levegőnek nézett, a suliba nézhettem, ahogy együtt vannak. 2 hét után lefeküdtek és hát a srác utána úgy tett, mintha nem létezne a lány, ő így szakított.


Ti ezt elnéznétek?

Egy barátság többet ér, mint egy fiú?

Nagyon félek, hogy esetleg ezt újra megteszi más sráccal...

Meg most is úgy viselkedik, mintha neki lenne joga megsértődni, hetek óta nem beszélünk.

Mind a ketten 17 évesek vagyunk, osztálytársak, így még cikibb.


2015. márc. 15. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyjad, ha már gondolkodsz rajta, akkor már nem éri meg vele barátkozni. Keress normális barátnőket, mondjuk gimiben nehéz dolgod lesz. Azért hajrá! :)
2015. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd. Egyszer "megcsalt", ami alatt nem azt értem, hogy összejött a fiúval, hanem hogy míg együtt voltak levegőnek nézett. Valószínűleg máskor is megtenné.

Neked mi a ciki? Semmi.

2015. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Meg ez nekem elég nagy titok volt, szóval csak ő és egy másik barátnőm mondta. A másik lány tuti nem mondta, egy hétvégén vesztünk össze, hétfőre az egész suli erről beszélt.

Mondjuk az "pozitívum", hogy kettőnk közül én vagyok a barátkozósabb, ő a pasizós.

Szóval nekem vannak olyan barátaim, akiket felhívhatok éjszaka sírva és 10 percen belül a kapuban állnak. Neki meg van pár látszatbarátnője, akikkel eljár ide-oda, de ennyi.

Szóval az emberek a gimiben úgy vettem észre, hogy inkább mellettem álltak ebben a helyzetben, bár őt előtte sem szerették annyira.


Az a ciki, hogy kerülgetjük egymást, feszült a légkör és ezt még a tanárok is érzik, kettő meg is jegyezte...

2015. márc. 15. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám elnézni. Nem haragudnék, de biztosan nem tudnék egy ilyen után újra bízni és úgy viselkedni, mintha semmi nem történt volna.

De persze nem vagyunk egyformák, lehet valaki meg tud bocsátani.


Fel a fejjel! :(

2015. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!