Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KawaiiTomato kérdése:

Szerintetek nagyon gáz, ha egy párkapcsolatban a csaj az idősebb?

Figyelt kérdés
Egy 1 évről van szó

2015. márc. 19. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Viszont a férfiak fiatalabban halnak meg. Ha együtt akartok megöregedni, akkor egy 10 évvel fiatalabb pasit kell keresni.

Viccet félretéve, nekem volt egyszer egy barátom, aki 2 évvel volt nálam fiatalabb. Egy diszkóban kissé ittas állapotban ismertem meg. Másnap persze eszemben sem volt folytatni az egészet. Pedig eszméletlen jó pasi volt, én meg átlag. Ez olyan volt neki, mint a vörös posztó, eszméletlen sokat mászkált utánam, végülis beadtam a derekam. Próbáljuk meg. 2 évig jártunk, életem legnagyobb szerelme volt. Soha nem éreztem a korkülönbséget.

Hogy ki mennyire érett, az sok mindentől függ. Egy 25 éves egyetemista srác, akit a szülei pénzelnek lehet sokkal komolytalanabb, mint egy 18 éves fiú, aki már dolgozik, és saját magáról kell gondoskodnia.

2015. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jó persze, ki lehet sarktani a dolgokat hogy igaz legyen... ez olyan mint amikor mondjuk hogy "vannak endes cigányok én is ismerek 3at". persze, vannak, de az átlag azért nem az.

itt is, nyilván vannak érettebb 18 évesek mint egyes 25 évesek de ne húzzuk rá erre az egészet. persze értem amit mondasz, de a szememben mindig nevetséges amikor egy csajt egy nála fiatalabbal látok. persze a sztorid alapján egyértelmű hogy ebben mi nem fogunk egyetérteni :D de hát nem is kell. a környezetemben nem sok ilyen pár volt, de mindig ki lettek nevetve, és a pár még a kisebb dolog, mert a szerelem lehet vak. viszont amikor egy csaj csak kavargat nála fiatalabb srácokkal, na az a ténlyeg para.

lehet mondani hogy mi vagyunk a szemetek de az ilyen arcokat a haveri körben (és ez jó pár embert jelent) egyöntetűen kiröhögtük és úgy voltunk vele hogy ez sokat levon a csaj értékéből.

hiába, ilyen világot élünk

2015. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ó, ha szerelemről van szó, akkor akár 6-7 év is lehet, vagy bármennyi lehet mindkét félnek a javára. Ha nem szerelem, csak érdekkapcsolat, akkor még a normális korhatár is rossz.
2015. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!