Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerethetek bele! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, az évfolyamtársam.

Tipikus "Mr. Tökéletesség", népszerű, helyes, a szülei pénzén bármit megvehet, motorja, autója van, stb. Személyesen eddig nem beszéltem vele, eddig csak tetszett.

2 hete a franciatanárom mondta, hogy be kell pótolnom egy szódolgozatot és amikor van lyukasórám, keressem meg és megírom annál az osztálynál, ahol éppen van. Beültetett a srác osztályához és a srác ült mellette. A tanár mondta, hogy fogalmazást kell írnom valamiről, de mondtam, hogy nekem szódolgozatot kell pótolni, fogalmazást nem is szoktunk írni (franciából alapból semmit nem tudok szinte). Erre mondja, hogy ha a szavakat tudom, csak képes vagyok őket mondatba foglalni. Hát mondom köszi, kb. bukásra álltam, nem írhattam még egy egyest.

A srác óra felénél odacsúsztatott nekem egy papírt, amin egy fogalmazás volt (4 nyelven beszél a magyart leszámítva) és mondta, hogy szerinte az jobban mutat, mint az én üres lapom. Beadtam azt, négyes lett és ezzel megmentett az osztályozótól.

Utána elkezdtünk beszélgetni chaten, suliban is párszor, de aztán rájöttem, hogy én nem olyan vagyok, mint a lányok, akik utána rohannak, nekem nem kell az, hogy kihasználjon, utána meg levegőnek nézzen és tudtam, hogy ez lesz. Írtam neki 3 napja, hogy ez így nem oké, nem kéne többet beszélgetnünk és kérdezte, hogy mégis miért. Másnap is odajött, hogy legalább valami indokot mondjak, hogy megbántott-e, vagy valami. És azóta ez megy... Csak nem értem, miért ragaszkodik ennyire, amikor semmi nem történt közöttünk, egy csók sem. Egyszer sétáltunk kézen fogva, meg szombaton együtt aludtunk 3 órát.


17L


2015. márc. 19. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy levegőnek akar nézni? Ha veled (egyelőre) másképp bánik, mint a többiekkel, lehet, hogy másképp is gondol rád, és nem játszani akar veled. Szerintem adj neki egy esélyt, hátha. 17/F
2015. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekelné, hogy mi van veled, akkor nem segített volna a fogalmazásban.

Egy ember kinézete és anyagi helyzete miatt nem kell megítélni azt, hogy ő most játszana e veled vagy sem..

Lehet éppen már arra vágyik, hogy valakiért Ő küzdjön meg, ne pedig fussanak utána. Ha tetszik a srác, beszéld meg vele, hogy mi bánt Téged, ne pedig a kifogásokat keresd, mert lehet éppen egy jó embert szalasztassz el :)

2015. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!