Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerethetek a fiúba miközben járunk?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy járás közben bele szerethetek-e abba a fiúba akivel most alakul valami kettőnk között? Mert a fiú szeretne tőllem valamit. De én még nem vagyok biztos benne, hogy teljesen össze illünk-e. Igazság szerint még nem ismerem olyan nagyon a srácot. De egyik ismerősöm mesélte (lány), hogy ő is eleint csak külsőre vonzódott a fiúhoz. Aztán 1-2 honap járás után szeretett bele, amikor már jobban ismerte a barátját. Mostmár több mint fél éve együtt vannak. Viszont én hoszabb kapcsolatot szeretnék, nem csak valami 2 hetes értelmetlen "járást".

A válaszokat előre köszönöm.:))

16/L


2014. aug. 2. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.A BTK 124. oldal, 6. bekezdésének, 11.§ tiltja.
2014. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szokás úgy, hogy elöször megismered a másikat és utána jössz vele össze
2014. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Low Cost Cow Lost nevü fel használó: azt adom btk 11§ tiltja :DDDDDDDDDDDDD
2014. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mégszép, hogy útözben is megszeretheted. Ne hidd, hogy a kapcsolatok többségénél már az első randinál lett szerelmes az ember. Mert a szerelem, az azt jelenti, hogy szereted azt a fiút, a tulajdonságait, a jellemét, a karakterét, a gondolkodását a kinézetét is persze, de nagyon sok dolgok lehet szeretni egy emberbe. Nyílván az elején a szerelem még nincs meg, ugyanis nem ismered, de a szimpátia, kedvelés megvan ahhoz, hogy kiderítsed mi lesz belőle. És sose lehet tudni mi lesz, lehet egy többéves komoly kapcsolat. Szerintem, ha tetszik, akkor próbáld meg, és esetleg, ha nem szeretsz bele, akkor szakítasz, ne adj más véleményére, aki esetleg mondnaná, hogy "nézd ezek 2 hét után szakítottak". Érdemes az életben próbálkozni, ha nem sikerül, akkor nem sikerül, de legalább megpróbáltátok, ami jó dolog. Remélem segítettem.

17/L

2014. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: 1-0 oda, ez tényleg nagy volt.:"dd

Utolso kommentelő: köszönöm ez tényleg nagy segítseg volt!:) Most egy picit megnyugodtam.:)

2014. aug. 3. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Először mindenképp ismerd meg és miután úgy érzed kezded megszeretni utána gyere össze vele.Nehogy összetörd szerencsétlennek a szívét mert ő lehet komolyan gondolja veled már most és aztán ha mégse szereted meg neki nagyon szar lesz és ez tapasztalatból írom nem hasra ütésből.! ;) 17/F
2014. aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én is ebben bíztam a barátomnál, hitegettem magam hogy majd megszeretem, de nem sikerült és csak barátilag szerettem, nem is működött sokáig, nagyon nem volt jó érzés..:/
2014. aug. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!