Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most csak szerintem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak szerintem volt egy nagyon brutális helyzet?

Figyelt kérdés

Adott egy 25 éves nő, és egy 30 éves férfi. Lassan 5 éve boldog párkapcsolatban élnek, minden szép és jó. Ám az egyik szexnél kiszakad a gumi. A lány meglátja, hogy még aznap a pasi a neten nézegeti a sürgősségi fogamzásgátlással kapcsolatos infókat. A csaj kiakad, kiabál, összevesznek. Másnap reggel a pasi beállít a lányhoz, hozza neki a kedvenc reggelijét (Mc Donald's toast), majd bocsánatkérő szavak kiséretében odaadja a lánynak.

A csaj elkezd reggelizni, majd egy keserű ízt érez, szétszedi a toast-ot, és valami fehér port talál benne. Kérdőre vonja a csávót, akinek fogalma sincs, hogy mi lehet az benne. Majd újra összevesznek, és a pasi elmegy.


Kérdésem a következő: ha a lány helyében lennétek, mit gondolnátok, mi lehetett az a keserű por a kajában?


Aki szerint kamu ez az egész, azt megkérném, hogy lépjen tovább, vagy írja ide hogy "Kamu", aztán hagyja el az oldalt. Aki meg egy kicsit belegondol a helyzetbe, az kérem írja meg a véleményét.

Köszönöm.


2015. márc. 19. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kokain
2015. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Mint egy szappanopera. Mint a kisiskolában...megbeszélni nem lehetne esetleg? Egyszerűbb gyikon panaszkodni?
2015. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem a mekis egyetemista akarta a csajt beetetni.

A csávó volt,sürgősségivel, ügy lezárva.

Ennél világosabb nem nagyon lehetne...

2015. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért durva, de valahol megértem, egy gyerek két ember döntése legyen. Csak éppen egy-két ember csak a fáról való lemászásig jutott és nem fejlődött ki az agyuk,hogy leüljenek higgadtan megbeszélni,és válaszolva a kérdésre: Igen brutális.
2015. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ők nem valók egymáshoz, több okból is.

Az egyik, hogy a nő már szeretne gyereket, a férfi még nem.

A másik, hogy mindketten nagyon gyerekesek, mert megbeszélés helyett rögtön a veszekedés jön.

A harmadik természetesen a csalás/erőszak.

Vagyis a nő csakazértis erőszakkal keresztülveri a gyereket - a férfi pedig próbál csellel élni.


Minél előbb szétmennek, annál jobb.

2015. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Utolsóval nem értek egyet. Ha normálisan meg tudnák beszélni, akkor nem lenne szükség ilyen cselekre. Nyilván arra gondolnék, amire szerintem a történetben szereplő lány is, hogy az esemény utánit csempészte bele a kajába. De ez annyira, de annyira gáz... Beszéltek már erről maguk között? A pasi ha ENNYIRE nem akar gyereket, akkor miért nem beszéli meg a nővel? Nyilván hatnának az észérvek, értelmes nő nem szül úgy gyereket, hogy a másik bármit megtesz, hogy ne legyen...


Igen, a gyerek két ember döntése, de könyörgöm, nem lehet ezt megbeszélni? Fiatalabb vagyok mindkét félnél (22), de milliószor megbeszéltem már a témát a barátommal (29), és szerintem ennél felnőttebben tudnánk kezelni a helyzetet.

2015. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azért egy dolgot szeretnék tisztázni. Egyikünk sem akar gyereket még kb 2-3 évig. De ugyanakkor az is meg volt beszélve, hogy ha véletlen teherbe esnék, akkor sem vetethetném el, és ezt a barátom mondta, hogy egyenesen megtiltaná!

nem tudom, hogy melyik nő lenne képes higgadt maradni, miután rájönne, hogy a kedves párja abortusz tablettával akarta megetetni a tudta nélkül!


Ma reggel történt ez a reggelis ügy, de még mindig nem tértem magamhoz. Képes lenne erre bárki is? Könyörgöm, lassan 5 éve együtt vagyunk, nem 5 hete.. Nem tudom mihez kezdjek most. Egyenlőre azt tudom, hogy látni se akarom.

2015. márc. 19. 13:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egyikünk sem akar gyereket még kb 2-3 évig. De ugyanakkor az is meg volt beszélve, hogy ha véletlen teherbe esnék, akkor sem vetethetném el" - ráadásul a sürgősségi tabletta nem egyenlő az elvetetéssel....


Neked nem való gyerek. Neki sem. Mindketten óvodások vagytok. Inkább vesszetek össze, semhogy az önzőséged elcsesződjön legalább 3 ember élete...

2015. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Azt, hogy mindketten idióták. Egyébként nyilván nem sürgősségi tabletta volt, mivel azt receptre írják fel, és nem a pasidnak... De attól még valami szart belerakhatott a kajádba. Bár az is sokat elárul, ha valakinek a kedvenc étele ebből a gyorsétteremláncból származik. A lényeg: jobb lesz nektek külön, mert teljesen bizalmatlanok vagytok egymással szemben, és nincs közös jövőtök.
2015. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eleve szerintem ha nem kiakadsz azon, hogy nézegeti az esemény utáni tablettákat, hanem megbeszélitek, hogy most akkor igen, baleset történt, nem szeretnél még te sem babát, akkor menjetek a bogyóért, nem lett volna ebből gond. Az a tabletta nem egyenlő az abortusszal. Főleg, ha még te sem akarsz gyereket... Meg ő is kezelhette volna ezt felnőttként, például hogy KIMONDJA, hogy nem szeretne még gyereket, szeretné, ha most megtennétek mindent, amit lehet, hogy elkerüljétek a lehetőségét. De hogy te mindenen kiakadsz, ő meg sunyi módon átver... Nem, hiába vagytok felnőtt korúak, felnőttként még nem tudjátok kezelni a dolgot.
2015. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!