Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a helyemben lennétek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a helyemben lennétek, mit tennétek? Nem egyszerű a helyzet, de szerintem érdemes próbálkozni.

Figyelt kérdés

A saját nevemben fogok beszélni , így egyszerűbb: szóval 16 éves vagyok, és az első szerelmem szakított velem.

Nagyon szerettük egymást, nagyon boldogok voltunk egy darabig, amíg a kapcsolatunk tönkre nem ment. Nagyon nehéz volt megoldani a találkozásokat, össze is vesztünk nagyon. Rá 2 hétre szakított velem.

Én még nagyon szerelmes vagyok a volt barátomba, bármennyi furcsa is, nem tudok belőle kiszeretni, de nem is akarok.

Érzem, tudom, hogy van még jövőnk, és hogy dolgunk van egymással az életben. Ő is nagyon szerelmes volt belém, azért is fájt minden, egymás hiánya, ha összevesztünk stb..

Viszont a körülmények(melyeket itt nem taglalok, túl személyes) megkeserítették magát a kapcsolatot, így azt mondta, már nem érzi, hogy szerelmes.

Nagyon megbántódtam, mert ő sem tudta, mit akar, mit érez.

A kapcsolatba fáradt bele, és nem velem volt a baj.

Mikor kérdeztem tőle, mi volt a gond velem, miért nem voltam elég jó neked, "kiakadt". Felháborodott, hogy miért mondok ilyet, hogy gondolom azt, hogy sosem szeretett.

Elkezdte mondani, hogy igenis szerettelek, de nem vagy normális, ha azt hiszed, nem,meghogy ezt a kapcsolatot más sem bírta volna stb...+Tökéletes voltál nekem,bár ezt úgyse hiszed el, de nem tudod mennyire szerettelek(meghaltam volna érted), és úgysem hiszed el, de nem tudod, milyen szar, hogy nem érzek irántad már úgy, mint az elején". Bűntudatom lenne, ha nem lennék beléd újra szerelmes, és ezért szakított.

Én még imádom őt.

Mit csináljak?

Hogy szerezzem vissza?

Februárban szakított, azóta nem beszéltünk,szeretném visszakapni.


2011. júl. 28. 22:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

*Kérlek olyat ne írjatok, hogy nincs értelme, meg hasonlók.. Nagyon szeretném, ha újra együtt lehetnék, és ne szidjatok, ha már idáig fajultak a dolgok, hogy itt kérek segítséget.

Bármit megtennék érte.

2011. júl. 28. 22:16
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha februárban szakított, és még nincs senkie, biztos lehetsz benne hogy nem heverte még ki, szóval most vagy soha.. Írj neki egy SMS-t, vagy bármit, hogy találkozni akarsz vele. MOST.


Persze, minden kapcsolatból kihűl az a heves szerelem, ami az elején volt, de ez normális, és ha ezt megérti újra együtt lesztek, csak ahhoz nem itt kell írkálni az elkeseredett kérdéseidet, hanem lépni kell, ha komolyan akarod.


SOK SIKERT!


F/16

2011. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs barátnője?Megszűntek a szakítást kiváltó okok,körülmények?Nem lenne értelme ugyanazokat a hibákat elkövetni..22/F
2011. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nincs barátnője, de ez abból adódik, hogy mindig otthon van, és nem bulizik stb.. :)

Velem se úgy jött össze, hogy ő kezdeményezett.

És megszűntek a problémák.

Csak azt nem értem, hogyha vonzódott hozzám, meg nagyon szeretett(alig bírta abbahagyni a csókolózást), akkor miért szakított. Elvileg nem hiányoztam neki olyan nagyon, de nagyon szeretett velem lenni.

Ez lenne már a kiszeretés?

Na mindegy...

Szóval lehet, hogy már kihevert, mert nem rágódik sokan a dolgokon. De barátnője nincs.

2011. júl. 28. 22:23
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként a válaszokat, és hogy elolvastátok, mert nem lett rövid :D
2011. júl. 28. 22:24
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha még esetleg olvassátok, akkor annyit kérdeznék, mivel fiúk, bocsánat férfiak vagytok, hogy ezek szerintetek mit jelentenek?

Amikor néha összefutunk, annyira zavarba jön, hogy az nem igaz. Elfordítja a fejét, halkan köszön, kitágulnak a pupillái, furcsán tartja a száját..

2011. júl. 28. 22:28
 7/14 anonim válasza:

Szia.

Hogyha nincs más barátnője,akkor biztos,hogy még mindig érez irántad valamit.Addig lépj.amíg nem talál mást magának.Szerintem kérdezz rá,hogy lenne-e még esélyed nála.Ha szeretitek egymást,akkor nincs olyan dolog,ami megakadályozhatná,hogy együtt legyetek.

Sok sikert hozzá.Puszi.

2011. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Bár azért a nincs barátnője=érez még valamit elméletben kételkednék. Mert elég nehéz barátot vagy barátnőt találni szerintem .

De bár így lenne.

Nem lehet, hogy egy 15 éves fiú csak néha összezavarodik, maga sem tudja mit akar, majd újra összejövünk?

Mert még fiatalok vagyunk.

2011. júl. 28. 22:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Először is változtasd meg a körülményeket.
2011. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az már megvan.
2011. júl. 28. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!