Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalom hiány, önértékelési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiány, önértékelési problémák?

Figyelt kérdés
Sziasztok , hogyan tudnám el érni hogy legyen egy cseppnyi önbizalma? Mindig azt mondja nem érdemel meg engem , mert túl jó vagyok hozzá képest. Jobb vagyok pasiba mint ő csajba. Sokkalta jobb nőt érdemelnék mint ő. Szerintem meg pont hogy én nem érdemlem meg őt , olyan szeretet nyúlt aminek én a közelébe sem érek. Sokszor észre vettem , nem hisz saját magában sem. Nagyon különbözünk én pozitív vagyok ő meg negatív mindenhez úgy áll "úgysem fog sikerülni". Azt is szokta mondani hogy ő csak panaszkodik , én meg teszek érte hogy jobb legyen. Szoktam neki bókolni , milyen szép a szemed a mosolyod. Szoktam azt is mondani hogy milyen szép teste és arca van. Azt hiszi hogy sajnálatból szeretem...

2015. márc. 19. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szívesen ismerkednék a lánnyal, olyan mint én. Te meg keress a.saját kategóriádban társat. Nem jó egy olyan kapcsolat, mikor a másik ennyire alárendelten érzi magát, ez már gáz lenne.
2015. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem értem miért ilyen , szerintem szép és nagyon vonzó nő. Szeretem és nem sajnálatból
2015. márc. 19. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
S azzal adsz neki önbizalmat, hogy dícséred? A lovat is lehed dicserni, még se változik.. Ha te is annyira bejönnél neki, meg neked te, akkor ezek a dolgok hátterbe kerülnének, de így csak nyögvenyelős szenvedés.
2015. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen ha igazán hisz magában és a bókokat nem engedi el a füle mellet szerintem igen. Magamból kiindulva súlyon önbizalom hiányos voltam , kapcsolataim és környezettem vissza jelzései által fejlődtem. De először az első hatalmas lépés az lenne , ha el tudná saját magát fogadni.
2015. márc. 19. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól teszed,hogy elismered a szépségét és bókolsz neki.De saját magának is el kellene hinnie,hogy csinos és értékes nő.Én azt javasolnám,hogy keressetek fel egy jó pszichológust.

Én pasiként járok hasonló cipőben,így tudom mi játszódhat le a párodban.

2015. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok?
2015. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
50%
Huu, de felhúztam magam az előttem lévő kommentelőkön. Ha nagyon szereted, akkor a barátaid előtt is vállald fel őt, menj oda, adj egy piszit neki, öleld meg, összekarolva járkálj vele. Néha a tettek kifejezőbbek, mint a szavak! :)
2015. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaua van az elottem szólohoz,a barátaid elött is elkéne vined társaságba ahova jársz hidd el ez is lehet önbizalom növelö vagy vidd el sportolni ,szerintem meg sajnálatból szerete meg azért mert más nö nem tudna ilyen modu szeretet adni neked mint aki neked nyujt .
2015. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!