Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a viselkedés nekem lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a viselkedés nekem lassan nem elég. Meddig legyek elnéző?

Figyelt kérdés
A barátom mindig csak magával, a saját problémáival foglalkozik,lassan nem lehet másról beszélni vele,csak hogy neki így meg úgy rossz(pénzügyi dolgok). Amikor vele vagyok, nem igazán foglalkozik velem, mindig szomorú. Nem szereti,ha azt mondom,hogy amíg velem van,addig felejtse el a gondokat. Sokszor beszól nekem, gondolom így vezeti le a feszültségét,de megbánt vele. Hónapok óta ez megy. Boldog akarok lenni mellette, mit tegyek? S igen,mielőtt leírná valaki,már elmondtam neki a dolgaim,de csak ideig óráig használt, változott.

2015. márc. 11. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Addig, amíg nem találkozol velem.
2015. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit ismerős,bár nálunk ennyire durva helyzet még nem volt.

És azért egy nem egy kis probléma számára, de ez azért sok.

Szerintem mondd meg neki,hogy szereted meg minden,de így nem érzed jól magad vele.

Egy ideig ne találkozzatok. Te is picit lenyugszol,ő meg fel tudja mérni a helyzetet és hàtha rájön, hogy ha nem változtat, annak nem lesz jó vége.

2015. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"szeretetmohó" - így hívják a jelenséget

nagyon egyszerűre lefordítva sajnáltatja magát és így kapar össze törődésmorzsákat, de azért ez ennél sokkal bonyolultabb

kötelező olvasmány: Pál Ferenc - A szorongástól az önbecsülésig

2015. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!