Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? A történet irreális.

Figyelt kérdés
Már 3 éve szeretője vagyok egy nős férfinak,nagyon szenvedélyes kapcsolat volt mindig is,szerelemmel egybekötve.A feleségével él,neki is van szeretője.Mindenki tud mindenről.Együtt is szoktunk aludni.Most érzem úgy választás elé kellene állítanom,vagy a lakás/vagyon.. vagy én!! Egyszerűen zavar,hogy amikor együtt vagyunk mindig a feleségével beszél telefonon..Szeretem,hűséges vagyok hozzá..nyaralni is együtt megyünk(évek óta),de én egészében akarom!!Azt akarom,hogy velem éljen!Mit tegyek?

2015. márc. 8. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:

"Együtt is szoktunk aludni."

"nyaralni is együtt megyünk(évek óta)"

Mármint te meg a férfi ketten, vagy a feleség meg az ő szeretője is, így 4esben?

2015. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Furcsa hogy tudnak egymás dolgáról és telefonálgatnak!

Nálunk nem volt szokás!

2015. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem csak ketten:) Persze,telefonálgatnak..és tudja a feleség,hogy velem van..engem ez nagyon zavar,,
2015. márc. 8. 18:48
 4/10 RRR ***** válasza:
és miből gondolod,ha együtt élnétek nem következne be a részéről egy ilyen szitu mint amiben most te vagy??
2015. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most egyelőre csak az érdekel velem legyen. Nem gondolkoztam el ilyeneken.Ti mit tennétek a helyemben?
2015. márc. 8. 18:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit tennék? Megmondanám neki, mit szeretnék. Mi mást tudnál? Szépen elmondod neki, és megbeszélitek, mik az akadályai, azokkal mit lehet kezdeni, és voilá. Ez csak nekem egyértelmű?
2015. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Félek a visszautasítástól,hogy így a legkényelmesebb neki.Ott van a lakása,mindene megvan..én meg itt vagyok szórakozásnak,,kb.. Hiába nincs a feleségével semmi,akkor is egy ágyban alszanak...Tehát az igazi oka amiért nem hozom fel,mert félek,hogy elveszítem..
2015. márc. 8. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok mit mondani. Inkább benne maradsz egy sehova sem vezető kapcsolatban, mert félsz, hogy ha esetleg nem úgy gondolja a másik, akkor talán lehetőséget kapnál egy jobbra?


Mármint, érted. Szeretőként nincs sok értelme ebben benne maradni, ezt ahogy látom, te is érzed. Nem fogtok összeházasodni, nem lesznek gyerekeitek, nem együtt fogtok megöregedni. Ezt félted? Hát, mit ne mondjak... Ha szóvá teszed, hogy mást szeretnél, és megbeszélnétek a dolgokat, akkor esetleg kiderülne, hogy neki egy kis noszogatás kell, vagy netalán ha szakítatok, akkor végül találhatsz olyan valakit, akinek nem csak a második leszel (és hát ne is haragudj, ugyan nehéz dolog a válás, de nem veszítené el az összes létező vagyonát, tehát ha mégis ezt a már meglévő életet választja helyetted, akkor őszintén nem is értem, miért akarnál mellette maradni), hanem mondjuk eléggé tisztel és becsül ahhoz, hogy ne évekig csak egy helyben kelljen toporognod miatta. Nem tudom, hány éves vagy, de akármilyen korban a szeretői státusz csak kalandnak jó, tartós kapcsolatnak értelmetlen. Egyszerűen sehova se vezet. Szóval így vagy úgy, de neked lesz jobb, ha ebből a helyzetből kilépsz.

2015. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,legbelül én is tudom,hogy mi a helyzet és milyen jövő van kilátásban..de mi van,ha ez kell neki,hogy elmondjam mit szeretnék,választás elé állítanám..talán ez megadná a kezdőlökést,hogy változtasson..de lehet,hogy azt mondja vagy megszoksz vagy megszöksz.. ha szerelmes az ember aligha van mersze egy ilyet meglépni..ezért is félek ennyire..
2015. márc. 8. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2015. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!