Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy jól esne ha néha meglepne egy kis ajándékkal?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt és eddig soha nem lepett meg a párom semmivel. Max. Szülinapokon,névnapokon stb. De nagyon jól esne ha néha csak úgy hazajönne és adna valamit és elmondaná,hogy mennyire szeret. Hogy mondjam el neki,hogy néha jól esne egy kis meglepetés?
2015. márc. 19. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ha egyszer hazajön, teperd le, és cumizd le jó rendesen, ezután bármit megfog tenni neked tuti :)
2015. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te adtál neki valaha valamit a semmiért? Ha nem, te milyen alapon várod el tőle? Ha meg de, te is szoktál neki kedveskedni apróságokkal, akkor meg nyugodtan megmondhatnád te is kertelés nélkül, hogy néhanapján 1-2 aprósággal ő is meglephetne, jól esne, ahogy neki is jó érzés, ha kaphat tőled valamit csak úgy.
2015. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem adott,nem is fog.

Meg attól,hogy mondod neki és esetleg változtat, jobb lesz?

Nem szívből fogja adni,hanem azért, mert kérted.

Amúgy nem ezekben mérik a szeretetet.

2015. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anyagias, egyáltalán nem. :) Igen, én sokszor megszoktam lepni,pont azért mert tudom,hogy milyen jó ha ezt teszik. Nem kell semmilyen tárgy. Ingyen is lehet apró dolgokkal kedveskedni. Én most konkrétan pont ilyenekre gondoltam. Én pl.egyszer egy olyat készítettem neki,hogy 100+1 ok amiért szeretlek. Kis papírlapokra felírtam,hogy miért szeretem. Betettem egy dobozba és olyan örömmel olvasgatta,hogy csak na... :)
2015. márc. 19. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én milka csokit szoktam vinni, héba-hóba :) Múltkor vittem egy kis süteményt, ami nem 2ft. volt.. az asztalon rohadt meg. Azóta nem viszek semmit ^^

A lány szerintem hasonló dolgokra gondolt, egy tibi csoki, sport szelet stb.. sztem ez nem anyagias elkurvulás, apró gesztusok!

2015. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

off: Elképesztően bunkók tudnak a válaszadók lenni... Miért kell egy ilyen normális kérdés alá lekezelő, tuskó, flegma válaszokat adni? A kérdező egyszerű normális igényű nő, aki néha-néha szeretne egy kis apró figyelmességet a párjától, erre jöttök ilyen válaszokkal hogy "te anyagias luvnya" meg "te se adsz neki semmit" milyen alapon személyeskedtek, mikor nem is ismeritek?


Gondolom nagyon nem akarod kerek-perec megmondani, mert az végülis nem magától jönne :/ :) sajnos nem nagyon tudom, ha te néha megleped, és észreveszi hogy neked is jólesne, az siker lehet :)

19L

2015. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!