Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most leszunk felevesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszunk felevesek a baratommal. Milyen ajandekkal keszuljek neki? :s

Figyelt kérdés
nem tudom eldonteni, nincs otletem. tudom hogy o is keszulni fog valami kis csekelyseggel. plusst es parnat meg ilyesmit mar kapott tolem. gondoltam hogy hozok kinai kajat arra az estere mert tudom hogy azt szereti. szerintetek ezenkivul meg mivel keszulhetnek? varom az otleteket vagy tapasztalatokat. elore is koszonom :)

2015. jan. 13. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
pacal.
2015. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fiú/lány vagy?
2015. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szex xD
2015. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lany
2015. jan. 13. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami személyeset adj neki.

Nem ismerem a barátod, meg téged sem ,így nehéz.

Gravíroztass neki kulcstartót ,szív alaku párna, kereteztess be egy képeteket, vidd el valahova.

2015. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi szexeltünk aznap. Teljesen elégedett volt ezzel az ajándékkal :D
2015. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nem vagyok oda azért h ilyenkor kissé haszontalan dolgokat adjon a lány.

a fiú részéről még ok, mert alányok örülnek a virágnak, bizsunak. de a férfiak inkább a műszaki kütyünek, meg kocsinak örülnek ami azért kissé drágább :DD


egy szexi fehérnemű, combfix tűsarkúban várod sokkal emlékezetesebb lesz. vagy ha mindenképp tárgyszerűt akarsz, akkor szőrös bilincs. vagy... a lehetőségek határtalanok

2015. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!