Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban ez normális?

Figyelt kérdés

Én kezdtem.Tetszett már egy ideje, amikor bemutattak neki.Aztán két hét telt el, és sikerült összejönni vele...Kimondhatatlanul boldog voltam, mert ő az első, aki úgy rendesen megdobogtatta a szívemet,és még álmodni se mertem arról, hogy egyszer az enyém lehet.

Teltek-múltak a hetek, én pedig csakúgy úsztam a boldogságban, közben észre se vettem, hogy kiskutyaként szaladok utána, hogy az üdítőt én fizetem magamnak, hogy én várok rá, egyedül megyek haza, s még sok ilyen apróság...Nem a felhők fölé akarok eljutni, csak vágyom egy kis romantikára,hogy ne a "pasim" legyen, hanem a lovagom.Hogy érjem el? Még a szerelmesek napján sem mondta ki a bűvös szót...Azt, amire azt válaszolnám,Én is.Vörös rózsára vágytam...Semmi.


2010. febr. 16. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi én se kaptam semmit. Van akit nem érdekel ez az ünnep. Amúgy lehet azért nem fizeti a te fogyasztásodat, mert nincsen rá pénze. Próbáld meg nem keresni annyit, várd amíg ő hív fel téged, és akkor nem bízza el magát.
2010. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A párod nem olyan romantikus, mint te.

Ezzel nem is volna gond, de nem kísér haza, te fizetsz? Ez talán már túlzás.

2010. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért várják el a nők, hogy mi fizessük a dolgaikat? Vagy mind qrvák vagytok?


A valentin napot én sem "ünneplem", de azért egy kis romantikát tényleg vihetne a dologba.. Talán még nem volt sok barátnője, nem lehet?

2010. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz...Van, hogy nincs pénze...De a többire mit mondotok?
2010. febr. 16. 17:03
 5/7 anonim válasza:
Miért nem beszéled meg vele?
2010. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valahogy a kapcsolatunk nem a beszelgetesrol szol...Szerelemröl pl csak egyszer beszeltunk.Es nem mondja:szeretlek, pedig annyira boldogga tenne vele...Igy nem is tudom, hogy szeret-e...Szeretnem ha szeretne.
2010. febr. 16. 19:20
 7/7 anonim válasza:
Egy férfi akkor mondja ki azt a bűvös szót ha komolyan gondolja. Lehet sok érzés van bennük, de félnek attól, ha kiadják magukat sebezhetővé gyengévé válnak. De attól nem lesz egy nő kitartott ha a férfi fizeti az üdítőjét, vagy alapvetőd dolog, hogy nem váratja meg a nőt, és hazakíséri. Sajnálom, de a párodból lovag sose lesz, a fehér ló is el fog maradni. Ha belegondolsz a férfiak akkor törik igazán magukat amikor meg akarnak szerezni egy nőt, vagy ha nem akarják elveszíteni, a köztes idő nem számít. Szerinted ha elején nem törte magát és pl nem tarolta le a liget virágoskertjét mert nem volt pénze virágra akkor később miért tenné? Elérni ezt nem tudod. Beszélgethetsz vele arról mire vágysz, mit szeretnél. De sajnos ettől még nem fogod megkapni.
2010. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!