Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban normális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban normális a gyakori veszekedés?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel lassan fél éve vagyunk együtt. Főleg a közelmúltban, elég gyakran veszekedtünk (hetente). pár hete egy nagyobb vita után, eldöntöttük , hogy elnézőbbek és türelmesebbek leszünk egymással szemben, és nem fogunk vitázni. ez eddig működött, viszont mostanában rajta is látom hogy feszült, és én is minden kis apróságra robbanni tudnék.. ez normális? hogy lehetne ezen javítani? mennyi vitázás fér bele egy kapcsolatba?
2011. júl. 3. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mégis hány évesek vagytok?
2011. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mind ketten 19
2011. júl. 3. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális a veszekedés. Bocsi de nagyon kevés már a hátra lévő időtök ebben a kapcsiban.Persze fontos a tolerancia ,de mindkét félnek alkalmazkodnia kell nem csak az egyiknek.
2011. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem normális a gyakori veszekedés. Ez nem javulni fog, hanem romlani szerintem, ha már ilyen korán nem vagytok egymáshoz megértőek.
2011. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kapcsolatok nagyon különbözőek. Mindegyiknél más a motiváció, más a fontos, más a hangsúlyok, mások a határok, és különböző a tűrőképesség.

Olyannal is találkoztam, hogy annyit veszekedtek, hogy hol egyik, hol másik akart kilépni az egészből.

Mégsem szakítottak, mert mégis jobb volt együtt, mint külön.

Az emberek furcsák.

2011. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem se normális, én nem is tudnék olyannal együttlenni, akivel folyton veszekszek, mert én ha kiborulok, akkor nagyon, és akkor látni se akarom az illetőt

sajnos nem tudom hogy lehetne javítani a dolgon, mivel szerencsére velünk nincs ilyen

bő 5 hónapja vagyunk együtt, de még egyszer se vesztünk össze

de szerintem ha veszekednénk, én inkább szakítanék, mert nem bírnám, hogy annak okozok fájdalmat akit szeretek

meg nekem ő lelkitámasz, aki megnyugtat, tartja bennem a lelket és támogat, jókedvre derít

nem tudom, hogy ez normális-e, de szerintem így elég jó

lehet, hogy tényleg nem illetek össze, vagy nem tudom

csak azt tudom, hogy én is hirtelenharagú vagyok, de a párom csak megnyugtat valahogy, nem idegesít egyáltalán

2011. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem normális. Barátommal is úgymond "sokszor" veszekszünk, de mégis szeretjük egymást és a veszekedés nem változtat ezen a dolgon. :)
2011. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!