Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kiskutya összekötő erő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kiskutya összekötő erő tud lenni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egy 25 éves nő naponta százszor posztol fotókat a kiskutyájáról és úgy jelöli meg, hogy XY (a párja) társaságában holott az jelen sincs. Mintha a gyerekük lenne. Többször szakítottak már, de amint újra összejönnek, kezdi előröl. A párját egyenesen apának hívja, már nem is a keresztnevén szólítja.Ez valami pótcselekvés, nem tud miről beszélgetni, vagy programot szervezni? Ez nem beteges?

Félre ne értse senki, én imádom az állatokat, nekem is van, nem is egy.


2015. márc. 20. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátom mikor néha a kutyámhoz beszél,sokszor mondja neki hogy menj anyádhoz(hozzám),stb. :) De nekem nem pótcselekvés a gyerek helyett,és nem összekötő erő,mert az én kutyám,velem maradna így is úgy is ha külön mennénk.
2015. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ezt értelmesen megmagyarázni, úgy hogy ne nézd az állatbarátokat még hülyébbnek tőle? XD


Valamilyen szinten hasonlít a gyerekre. Közös projekt: ha egy fedél alatt élsz egy kutyával vagy sűrűn találkozol vele, ha tetszik, ha nem, kihatással vagy az életére, nevelésére. Optimális esetben közösen pátyolgatjátok, nevelitek. Ehhez tartoznak pl. a kutyával közös programok: kutyaiskola, bandázós séták, kirándulások. Szóval valamilyen szinten összetartó, programszervező erő.

Másrészt viszont egy döglődő kapcsolatot pont annyira tud megmenteni egy kutya, mint egy kisgyerek: semennyire.


"A párját egyenesen apának hívja, már nem is a keresztnevén szólítja." Valószínűleg humornak indult, csak ráragadt. Nem nagy ügy.

2015. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na de miért nézném az állatbarátokat hülyének. Nekem is van kutyám, két cicám, két degum.

Én is becézem őket..stb.

DE én azt érzem ez esetben (és az igazat megvallva már láttam más pároknál is), hogy ilyenkor a szeretett állat egy "hálás eszköz".

2015. márc. 21. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!