Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesen szakítani? Mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesen szakítani? Mennyire nehéz? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, naponta találkozunk,közel is lakunk egymáshoz.

Szeretem,imádom...úgy érzem Ő álmaim férfija, mégsem megy.

Rajongásig szeretem, nem tudnám elképzelni nélküle az életemet,totál belezúgtam, de a bizalmatlanságomat, a féltékenységemet nem tudom leküzdeni.

Teljesne feladtam önmagaam, semmi önbizalmam, félek, rettegek... egyszerűen nem tudok így boldog lenni.

Úgy érzem ez változni nem fog, csak rosszabb lesz.

Őt sem akarom tönkretenni és magamat sem.


Fáj belegondolni, hogy nélküle legyek, vagy hogy majd esetleg mással legyen boldog...de úgy érzem ki kell lépnem.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogyan tovább?


2015. márc. 21. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És miért nem bízol meg benne?
2015. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Biztosan fojátok írni, hogy magamban tegyek rendet stb.

Ez nekem már nem seígt, a féltékenység, a bizalmatlanság a kételyek teljesen felemésztenek.

Rettegek attól, hogy elveszik tőlem....félek a megcsalástól és a csalódástól.

Annyira belezúgtam, hogy ha arra gondolok hogy egyszer vége lesz nem fogok tudni felállni a padlóról. Mégis tudom, hogy minél késöbb lépek ki annál fájóbb lesz :'(


Sokszor mondta,hogy bízzak benne...higgyek neki.

Tudom elítéltek, de valamiért nem megy. Nem tudok bízni benne, pedig sosem vert át,és sosem adot okot a bizalmatlanságra.

2015. márc. 21. 16:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy szerelmes ember, nem fél, főleg nem retteg.
2015. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ő előttem hatalmas nőcsábász volt.

Rengeteg exe van, 31éves.

Nagyon bejön a csajoknak is...és nem bunkón de azért Ő ismegnézi a nőket.

Azt mondja én vagyok a mindene és sosem adna senkiért, mert úgy érzi én vagyok neki az Igazi,álmai nője...

Mielőtt találkoztam vele teljes volt a nőiességem, tele voltam önbizalommal, magabiztos voltam.

Mióta vele vagyok, hiába bókol,dícsér, szeretget. Rettegek, semmi önbizalmam, ha beszél mással féltékenységi rohamot kapok...teljesen elvesztettem önmagam.


Megőrülök érte, de tudom hogyha vele maradok a végére teljesen kifordulok magamból, ha nélküle leszek megdöglök a szenvedéstől, főleg ha majd mással fogom látni.


Ááhhh... mit tegyek? :'(

2015. márc. 21. 16:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem neked alapból vannak problémáid, neked pszichológusra lenne szükséged legalább.


Ez már beteges.

2015. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Orvoshoz miért nem mész? :(
2015. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Borderline, határeseti személyiségzavar nincs a háttérben cicus?
2015. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi az, amiben nem vagy elégedett önmagaddal?
2015. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt,hogy milyen pszichés zavarban élek, hanem az hogy valaki szakított-e már szerelmesen, és ha igen mennyire nehéz? Hogyan "lábalt" ki belőle???
2015. márc. 21. 16:32
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 Jó jó, de ha egyszer hülye vagy b*szki.
2015. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!