Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Születés nap elött szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születés nap elött szakítani nagyon rossz gondolat?

Figyelt kérdés
Barátommal már nem érzem jól magam és össze vesztünk (nem először mostanság)Már nem szeretem de nem akartam eddig kicseszni vele hogy szülinapja előtt szakítok vele de már betelt nálam a pohár. És átadjam szerintetek így az ajándékát vagy inkább maradjon nálam mert úgyis kidobja?

2015. márc. 19. 09:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
attól függ hogy ő mit érez
2015. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Legyen a szakítás az ajándéka.
2015. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok megbeszélni a problémáitokat.
2015. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy hiába beszéljük meg a problémákat ha júniusba elfogok költözni és ezt tudja és azóta van a rengeteg veszekedés.
2015. márc. 19. 10:10
 5/11 anonim válasza:
ha szeret akkor beszéld meg vele ha nem szeret akkor szakíts vele de mond el az okát
2015. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ő nem akar távkapcsolatot amint megtudta kijelentette amint költözök szakítunk egymással erre meg azt mondtam ok. (ő nem hajlandó velem jönni igazából)
2015. márc. 19. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy kéri-e így az ajándékot.
2015. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát elég rossz lehet a nőnek, hogy pont a születésnapja előtt szakítasz, de az még rosszabb, hogy átadod az ajándékot, és utána pár nappal szakítasz. Ha van még pár hét a születésnapjáig, akkor szakíts most. Vagy a születésnapja után egy hónappal, de amikor átadod az ajándékot, azért azt is mondd hozzá, hogy átadod, mert már megvetted, de a kapcsolatotok már nem olyan,mint régebben volt.
2015. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aki azt irta, h kerdezd meg tole, h kell-e az ajandek az sztem a vilag legnagyobb hulyeje.


ha szakitani akarsz, akkor mindegy, h mikor, nem ezen fog mulni, h mennyire lesz rossz neki, az pedig, h nem akar belemenni egy tavkapcsolat veled az nekem pl. kicsit azt is jelentene, h nem vagyok neki eleg fontos, foleg ha meg se probalja,bar, ha nagyon hosszutavu dolog lenne ez a tavkapcs, akkor az tenyleg rossz lehet, de meg se probalni sztem nem franko


ajandekozni ettol fuggetlenul lehet, csak ne lepodj meg, ha a kukaban landol

2015. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2015. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!