Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben? Mit tanácsoltok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok. 2,5 éve vagyok együtt a párommal, sajnos jelenleg ez csak távkapcsolat, de ez rövid időn belül megváltozik. Ha valaki megkérdezett volna, hogy milyen fiúra vágyom, akkor valami hasonlóra gondoltam, mint amilyen Ő. Kedves, okos, vicces, bármikor meg tud nevetetni, jól néz ki, bátran lehet vele beszélgetni, nyitott és szeret új helyeket megismerni.

Rengeteg szuper élményben volt már részem, amit neki köszönhetek, sok helyen jártam, sok helyet megismertem és sok új infóval gazdagodtam. Kívülről egy „álompár”-nak tűnhetünk..

De valójában elég sok a vita. Sajnos ő nehezen tud bocsánatot kérni, én nehezen viselem, ha átvernek. 2 éve volt egy hazugsága (eltitkolta azt, hogy a volt barátnője többször felhívta, ezeket a hívásokat mindig letagadta, mert úgy gondolta, hogy rosszul esne nekem, de tényleg nem volt semmi köztük! a csaj sem nyomulni akart), amit máig nehezen kezelek, hiszen ez a hazudozás elég sokáig tartott, kb egy évig. Már rengetegszer megbeszéltük.. de mindig rajta kapom kisebb, jelentéktelen hazugságokon, ami engem baromira bosszant.

A másik dolog az, hogy nehezen mozdul ki a komfort zónájából. Igazából semmiben sem teszi oda magát teljesen. Jól teljesít, de nem hozza a maximumot.

És ami a legrosszabb: A szexuális életünk. Én őt nagyon vonzó pasinak tartom, alapvetően jó vele a szex, de én sokkal több gyengédséget igénylek, több csókot, simogatást, kényeztetést..

Én mindent próbálok neki megadni, kényeztetem a kezemmel, a számmal..de ezt nem igazán viszonozza. A szex előtti „bemelegítés” max 5-10 perc.. Már számtalanszor mondtam neki, hogy nem tetszik ez a dolog.. és hogy mire vágyom. Már a számomra kedves pozíciókat is megmutattam neki.. hol kedvesen, hol idegesen durván.. Sajna ez a helyzeten még jobban rontott.. Feszült és abszolút nem úgy csinálja, ahogy én arra vágyom.

Nagyon viszontagságos ez a helyzet. Hol a mennyekben érzem magam vele, de van amikor az ellenségemnek se kívánnám. Szeretnék küzdeni érte, értünk, de nem tudom menthető-e ez a helyzet?


Mit gondoltok?



2015. márc. 21. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi számít neked hazugságnak a telefonnal kapcsolatban?


Konkrétan azt mondta mással beszélt, vagy csak nem mondta el, hogy beszélt az exével? Mert nem mindegy!


Szerintem mindezek közül az, hogy távkapcsolatban éltek, és a szex ami valós probléma.


Hiszen együtt vagytok 2,5éve, nem laktok együtt,mégcsak közel sem éltek, tehát nem tekinthető ez semmilyen szinten álompárbeli kapcsolatnak :)


Neked kellene irányítani,ha hozzádnyúl,miközben te még csókolóznál,vedd el a kezét, ha simogatásra vágysz,add a kezébe a testápolót,vagy olajat, hogy kenjen be vele és vidd a kezét azokra a területekre,amit te akarsz.Irányíts.


Ha elkezdi misszionáriusba,akkor pattanj fel rá lovaglóba stb stb.

2015. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy nem beszél senkivel.


A távkapcsolati helyzet pár hónap múlva megszűnne.


Volt egy olyan megnyilvánulása, amikor "irányítottam" (hogy hogyan elégítsen ki a kezével, ami teljesen elvette a kedvem az irányítósditól..) konkrétan ezt mondta: " De ezt te is meg tudnád magadnak csinálni.."

2015. márc. 21. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Úúúú ilyen emberrel,aki nem képes kényeztetni, inkább ne akarj semmit ...


Bocs de még túl fiatal vagy,és a srác egy barom.Keress mást inkább.

2015. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!