Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi lehet szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi lehet szerelmes? Miért ellentmondásos ez?

Figyelt kérdés

Az ősi ösztön szerint egy férfinak az a biológiai életcélja, hogy minél több nőt megtermékenyítsen. A nőké pedig az, hogy minél jobb pasiktól (fizikai jellemek, dominancia) "szerezze be" a géneket, akik majd a továbbiakban a túlélést (a gyerekét és az övét) is biztosítani tudják.


De az elmélet akkor ellentmondásos, mert a nők részéről érthető a monogámia, de akkor miért van az, hogy sok férfi egy konkrét nőbe "szerelmes" és meg se csalná.


Nektek mi a véleményetek erről?


2015. márc. 21. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hallotál már a monogám madarakról?
2015. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nő sem monogám.
2015. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nincs ellentmondás mert a szerelem nem örökké tart.
2015. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

neeem egy férfi sose szerelmes a-a ők nem lehetnek a nők pedig mindig jól beleszagolnak a férfiak ágyékába hogy érezzék a szagot a genetikát aztán ha tetszik akkor párzanak egyet hátul a sufniba...


te egy olyan egy okos vagy kérdező..

2015. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz a nő az alfa hímmel akar utódot. A pasi meg minden nőt meg akar termékenyíteni. Ez eddig sima ösztön, csak az ember már nem simán ösztön lény (állat) hanem kifejlődött nála az inteligencia. Ezért hajlandó lemondani dolgokról és ragaszkodni társakhoz és dolgokhoz.


Mellesleg saját tapasztalatból mondom a férfiak szerintem jobban képesek szeretni. Egy nő a mai világban álltalában választási kényszer előtt áll karrier vagy szerelem és család. Ha a karriert választja egy pasinak sincs esélye maximum dugipartner lehet. Egy pasi akár egy országot is eldob egy nőért ha szereti.

2015. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a szerelem nem egyenől a monogámiával, egy ősember egyszerre több nőnek viselte a gondját, és ezekhez a nőkhöz érzelem is kötötte őket, mivel a saját utódjukat nemzették fel

a nők sem monogámok, minél több férfival csinálták, annál több hitte azt hogy az ő utódját neveli, ezért annál többen gondoskodtak a jólétükről

2015. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szóval nem vagyunk ribik...én szeretem ha több pasi gondoskodi ka jólétemről ez puszta ösztön ennyi...szóval aki ezután leribizz szimplán buta...ŐSASSZONY VAGYOK WÁÁÁ!!! :D
2015. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miféle elméletről van szó?

Kevés pasit látok, aki arra törekszik, hogy minél több nőt termékenyítsen meg.

Mellesleg, ha meg sikerül a megtermékenyítés, abból gyerek lesz, az meg egy másik "ősi ösztön", hogy annak a szempontjai felülírnak elég sok mást....

2015. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!