Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton csak rá gondolok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton csak rá gondolok, de nem vagyok belé szerelmes, nem tetszik, mint férfi. Hogy is van ez?!

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Van egy nagyon-nagyon jó barátom (már-már lelkitárs). Neki van barátnője, nekem is van egy nagyon friss kapcsolatom (az a srác abszolut az ideálom külsőleg,vonzódom hozzá). Mégis állandóan erre a barátomra gondolok, ő jár a fejemben, igénylem, hogy kommunikáljunk, ha 1-2 napig nem hallok felőle hatalmas hiányérzet tör rám. Sajnos néha úgy érzem, a barátommal sem szeretek annyira beszélgetni, mint vele.

DE! férfiként egyáltalán nem jön be, ha rágondolok hiányzik, de ha találkozunk egyáltalán nem nézek rá úgy, mint egy pasira, nem érzek iránta vonzalmat, nem érzem azt, hogy össze akarnék vele jönni...

Mi ez a furcsa érzés? Valaki hasonló cipőben volt már?


24/L


2015. febr. 23. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Megszokás, idővel nem zavar majd.
2015. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam màr ilyen helyzetben...és most együtt vagyok ezzel a férfival,akivel amióta összejöttünk,tökéletesen világossà vàlt,hogy teljesen szerelmes vagyok belé.:)
2015. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!