Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pesszimistával mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pesszimistával mennyire lehet hosszútávú egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgysem működne.
2015. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MENEKÜLJ!!!!!!!!!!
2015. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a hölgy a pesszimista!?
2015. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, én vagyok az optimista kettőnk közül. Igyekszem rámutatni a dolgok jó oldalára, de valahogy figyelmen kívül hagyja. Egyedül mint pozitívumot engem lát az életében, és engem is csak akkor mikor vele lehetek.
2015. márc. 21. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Működhet ha fel nem emészt egyszer ! nekem is volt ilyen attól függ hogy vagy ezzel hogy elvagy vagy komolyra tervezel!
2015. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet most sokan ellentmondanának nekem de szerintem:

ha eltudod fogadni hogy valószínűleg te vagy az egyetlen állandó örömforrása (romantikusabban is meg lehetne fogalmazni) és nélküled minden rosszabb és te vagy az aki miatt felkel minden reggel akkor szerintem egy nagyon jó kapcsolatról beszélünk...

Szerintem most te nagyobb pesszimista vagy mint ő.

2015. márc. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem tipikus kapcsolatfüggőnek tűnik az illető. nem az a baj hogy szeret veled lenni, de az nem normális, hogy te vagy az egyetlen örömforrás az életében. ebből biztosan lesznek még problémáitok, ha nem dolgozik rajta
2015. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Juhati válasza:
Pesszimistánál nincs rosszabb,mondják.Őrjítő lehet egy állandó optimista is ám. :)
2015. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!