Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért híznak el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért híznak el egy hosszútávú kapcsolat alatt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlo.

Boldog élet miatt.

2014. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Általánosítás lvl 99.

Együtt élünk, és nem híztam egy dekát se, sőt.

De van, aki elkényelmesedik, mert megvan a pasi, minek fárassza már magát.

2014. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy jól müködő kapcsolatban kiegyensúlyozottak tudnak lenni. Nem stresszelnek, nyugodtak. :)
2014. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Magyarmanó ***** válasza:
Nem feltétlen híznak, egyébként idősödésnél náluk van egy hormon ami miatt hajlamosabbak a hízásra, mint a férfiak ha már az ilyen 20-30 éves házasságokra is gondolunk.
2014. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a boldogtalanságtól híztam el, mert nem igazán kellettem neki szexuálisan egy idő után (viszont nem akart elhagyni mert szeretett)szóval csokival pótoltam a boldogsághormont. Aztán borral. Aztán jöttek a vad fogyókúrák amiktől ugye még többet híztam...

most csinos,boldog, egyedülálló nő vagyok. Remélem találok olyan kapcsolatot, ahol működik a szex is. Jó érzés tudni hogy valaki tényleg akar, és nőnek tart, mert ha nem, akkor minek törje magát az ember?

2014. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én egy dekát nem híztam, exem viszont 30 kilót másfél év alatt. és be se látta, pedig ez nem kevés. még én voltam az elmebeteg, mert mit ba.szogatom azzal hogy hízott, ő nem látja magán. még egyszer: 30 kiló túlsúlyról beszélünk. elhagytam miatta.

28/N

2014. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki hízik. Aki igen, az lehet, érzékenyebb a fogamzásgátlóra, vagy szimplán telik az idő és idővel csökken a szervezet kalóriafelhasználása, ha ugyanannyit eszünk is hízunk. Esetleg ő főz és ha a pasija a nehezebb kajákat szereti, ő is nehezebben tud ellenállni és diétázni. Olyan is van, mikor sajnálja kidobni a kaját és inkább elcsipegeti a maradékot.

Ezek mind közrejátszhatnak a hízásban.

2014. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
mert nem szexelnek rendszeresen
2014. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Had hízzanak ,úgysem az a lényeg
2014. dec. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi mind a ketten elhíztunk. Kb. 20-20 kilót szedtünk fel mind a ketten az 8 és fél év alatt. Valószínűleg egyikünk szervezetének sem tett jót a váltott műszak. Tudod, amikor hol nappal, hol éjszaka dolgozol, totálisan rendszertelenül alszol és eszel. Nálam tervben van, hogy szülés után visszaszerzem a lánykori súlyomat, (már csak 2 hónap és szülünk, juhúúú.), mert őszintén sokkal kevésbé volt macerás az öltözködés. A férjem még nem nyilatkozott ilyesmiről. Pedig nem bánnám, ha leadna egy keveset, mert bár én így is megőrülök érte, panaszkodik, hogy fáj a háta, a lába, meg úgy mindene. Gyanítom, hogy közrejátszik a túlsúly, amit cipel magán.
2014. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!