Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem normálisan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem normálisan a búcsúzásokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, csak én vagyok-e ennyire szenzitív, de ha egy találkozó után el kell búcsúznunk a barátommal, akkor egyszerűen olyan szinten lesz depressziós a hangulatom, hogy az elrontja az egész addig történteket. Nem tudok mit tenni ellene, de sírnom kell, és próbálom visszatartani, mert nyilván pár nap múlva találkozunk, csak egyszerűen szörnyű érzés nekem elválni. Nem csak randik esetében, mikor a városban vagyunk, hanem amikor mondjuk hozzánk jön vendégségbe. Ez egy általános dolog, vagy ti egyszerűbben kezelitek a búcsúzást?
2015. márc. 21. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

hát azért ne sirasd, nem a halálba megy :)

meg különben is ha sírsz az annak a jele h neked valami fáj. tehát ez neked rossz. nem mondom h önző vagy de igazábol azért sírsz mert neked rossz. és nem rajta múlik. ha muszáj menni hát muszáj, találkoztok még utána is! erre gondolj inkább :)

2015. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor péntekenként kilép a terembôl engem is ilyen érzés fog el. Ráadásul utána hétfôn még meg sem ölelhetem. :(
2015. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!