Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet rászoknék a cigire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rászoknék a cigire, mert megnyugtat, de a barátom nem örülne neki. Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Már két hónapja van munkahelyem, néha stresszes, de nem fizet rosszul. Szünetekben néhány kolléganőmmel kimegyünk az épületből, ők mind dohányosok, én pedig tinédzser korom óta nem gyújtottam rá. Sokáig úgy voltam velük együtt, hogy az ő kezükben cigi, és az enyémben vagy semmi, vagy csak egy kávé. A héten elég kemény munkanapjaim voltak, és nehezen nyugodtam le, kértem egy szálat. Úgy éreztem segített, pár nap múlva újra szívtam egy szálat kolléganőimmel. Péntek reggel, hogy ne kelljen lejmolni, inkább vettem egy saját dobozt. Annyira örültem neki, hogy három szálat elszívtam aznap. Nosztalgikus érzést keltett bennem, amikor még tini voltam, és tilosban szívtuk. Most hétvégén barátomnál vagyok, de biztos vagyok benne, hogy hétfőn megint rá fogok gyújtani.

Barátom nemdohányzó, utálja a füstöt, és a cigi szagát. De engem csak a cigi tud a munkahelyen megnyugtatni, és attól tartok, rá fogok szokni, és a hétvégét se fogom kibírni nélküle, így a barátomat zavarni fogja. Nem mondtam el neki azt, amit ide leírtam, de örökké nem titkolhatom.


2015. márc. 22. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeirntem mivel első az őszinteség mond el neki. Max mérges lesz de szerintem megfogjátok tudni oldani.
2015. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rágd a dohányt inkább.
2015. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos van más is, ami megnyugtat, a nikotinon kívül más stimulánsok is vannak, de legjobb lenne, ha valamilyen jó elfoglaltságot keresnél, vagy hallgathatsz nyugtató zenét is.
2015. márc. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem nyugtat meg?
2015. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neked,hogy sajnos én is így szoktam rá anno a cigire, de nem munkahelyi stressz miatt gyújtottam rá, de a többi stimmel, először egy szál, utána a következő, aztán, már magamnak vettem egy dobozzal, most már pedig már rendszeresen dohányzom, úgy hogy ha nem akarsz rászokni, akkor többet nem szívsz el.
2015. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne gyújts rá, nem old meg semmit...

Én meg már örülök, ha 40%-os légzésfunkciót mérnek.. ne akard ezt!!!!!

2015. márc. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemsokára 23 éves férfi leszek.:) Mindig kicsapongó életet éltem, de valahogy a dohány sosem kötött le. Másfél éve még egy nap alatt 250-300 kilométert bicikliztem le, egyetemre is azzal jöttem párszor. A suliban néha fociztunk, kosárlabdáztunk, jó volt a technikám, egyik legjobbnak számítottam mindkettőben.

Aztán lett egy dohányzó barátnőm, akivel rengeteget voltunk együtt. Volt, hogy 12-18 órán át dolgoztunk a koliszobában(egy szakra járunk). Ő óránként kiment egy cigire és hogy minek üljön kint a teraszon egyedül, én is társultam. így kezdődött.:)

Mostanra oda jutottam, hogy össze-vissza szívok. Van, hogy négy napig nem, de olyan is, hogy egy egész dobozzal letolok egy este. A biciklitúráról egyelőre csak álmodok. Múltkor áttekertem a szomszéd faluba(7kilométer) és csak egyszer álltam meg fulladni.


Szóval ez a sz..r helyzet. Kívánom, te ne ess bele.:) Üdv

2015. márc. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátodnak igaza van.Ne szokj rá!persze a te dolgod de nem éri meg ezért tönkre tenni az egézséged! Nagyon sok bajod betegséged lehet tōle az idō múlásával plusz iszonyat drága,pénzkidobálás.de persze a te dolgod.én sem dohányzom es nem is fogok pedig nagyon stresszes az életem de eszembe sem jutna rászokni arra a szemétre.
2015. márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!