Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy negyven éves nö már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy negyven éves nö már senkinek sem kell?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 13:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne kéne?

Nem attól függ, hány éves.

2015. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
34%
Persze, rοhadékok vagyunk, csak az a helyzet, hogy van köztünk olyan, aki komolyan is gondolja és nem csak játszadozni akar. De nem is értem, hogy minek pofázok, a sok hülye ezt a hozzászólást is jól le fogja szavazni, mint a többit...
2015. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%
#10: Hol van ez leírva vagy miért szabályszerű, hogy a férfiaknak fiatalabb nő kell? Ez egy hatalmas általánosítás! Miért ne tetszhetne valakinek egy nála idősebb nő? Nem kell ahhoz szerencsétlennek vagy alkesznek lenni!
2015. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Pár ötven-hatvan-hetven éves hapsinak biztos kellene. Nekem az a véleményem, hogy az ilyen nő egy komoly kapcsolat elkezdésére tökéletesen alkalmatlan. Családot alapítani vele már nem lehet. Lejárt a szavatossága.
2015. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
De szemét vagy 14-es! Hogy mondhatsz ilyet? Tükörbe tudsz te nézni? Én biztosan szembeköpném magam ezek után...
2015. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
16%
Szemét lennék? Lehet. Szerintem csak nem nyalom fényesre egy nő seggét, aki elcseszte az életét. 14 éves koruktól egészen 35 éves korukig a fél világ a nők seggét nyalja és szó szerint SEMMIT nem kell tenniük egy normális párkapcsolatért. A kérdezőnek ennyit sem sikerült tennie. Az ilyet nem sajnálom. 10 Éven belül (átlag 47 évesen) itt a menopausa, jönnek a hőhullámok, elfogynak a petesejtjei és lehúzhatja a rolót. A korosztályába tartozó férfiak a negyven-ötven évesek azonban még lehetnek iszonyatosan fittek, nagyon jóképűek és férfiasak sőt, a szakmájukban általában ilyenkor vannak a csúcson. Ha akarnak akár 25 éves csajt is szerezhetnek, harmincast megpláne. Egy negyvenes nőnek nagyon jól kellene kinéznie ahhoz, hogy egyáltalán esélye legyen, de ha ez így lenne, akkor a kérdező nem itt kérdezősködne.
2015. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%

Kedves magát felsőbbrendűnek érző férfi válaszoló!


Előrebocsátom, én is férfi vagyok. Azt viszont nagyon nem értem, hogy miért kell a nőket lenézni! Az előbb még azt hittem, hogy csak 40-es és idősebb nőket nézed le, de nem: te minden nőt lenézel. Szívből gratulálok ehhez a hozzáálláshoz! Neked a nő csak egy punci, akit amíg fiatal és neked tetszik, addig jó megdugni, de amint elmúlik 35-40, csak egy selejtté válik, akit el lehet dobni. A nő neked csak hús. Ja igen, meg néha jól esik, ha hozzád bújik, meg dagadhat a melled, amikor a haveroknak mutogatod, hogy nézzétek, nekem milyen jó nőm van! Szeretném ha belegondolnál valamibe: ezek a nők, függetlenül attól, hogy fiatalok vagy idősek, szépek vagy csúnyák, érző lények! Olyanok, mint te. Mégis mitől kevesebb egy nő, mint egy férfi? Van egy rossz hírem: a férfi nem nem felsőbbrendű, akármennyire is szeretnéd azt hinni.


Mellesleg honnan a csudából vetted, hogy a 40-es egyedülálló, társat kereső nők elcseszték az életüket? Fel sem merül benned, hogy lehet, hogy belement egy házasságba, ami jól indult, pasi helyes, normális, figyelmes, gyerek is születik, sunshine van meg happiness, aztán egyre többet van távol, túlórázni kell, persze, nőt elhanyagolja, nem vesz már neki virágot, nincsenek kedves szavak, egyszercsak vagy megtörik vagy kiderül valahogy, hogy megcsalja. Kiabálás, tányérok csapkodása, válás. Másik, talán rosszabb, hogy ha a férj lelki terrorban tartja a nőt, neadjisten még veri is. Ne hidd azt, hogy egy ilyenből olyan egyszerűen ki lehet lépni, hogy kilépek az ajtón és cső, most láttuk egymást utoljára. Ha ezt gondolod, akkor éretlen vagy vagy naiv. Szóval nem minden nő élete olyan tökéletes, mint amilyennek te leírtad.


Kitalálom, most mi jön: én egy papucs vagyok, aki alárendeli magát a nőknek és isteníti a feminizmust, miközben a nők le se sz*rják, főleg a feministák nem. Nem akarom neked bizonygatni (főleg, hogy ezek után úgyse fogod elhinni), de azért leírnám: megvetem a feminizmusnak azt a formáját, amelyikre általában az emberek gondolnak a szó hallatán, nevezetesen azt, amelyik a női nem felsőbbrendűségét hirdeti (habár a feminizmusnak a női egyenjogúság lenne a lényege - amivel egyetértek - mégis úgy látom, hogy a gyakorlatban nem erről van szó). De mindenki azt gondol, amit akar, én nem is akarlak tovább győzködni. Azt azért bevallom, hogy elfogult vagyok, mert nekem kifejezetten bejön a 40-es korosztály. :)


Üdv: egy 25 éves pasi, a 7-es, 12-es, 13-as és 15-ös hozzászólások írója.

2015. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
16%

"Neked a nő csak egy punci, akit amíg fiatal és neked tetszik, addig jó megdugni, de amint elmúlik 35-40, csak egy selejtté válik, akit el lehet dobni."


Én nagyon sokáig társat kerestem, egy kedves aranyos lányt, akivel kiegészíthetjük egymást. Szeretetet kerestem és szerelmet. Kiderült a nőknek erre nincs igényük, az egész életüket alantas ösztönök és pillanatnyi szeszélyek vezérlik, önmagukon kívül pedig nem szeretnek semmit. Így maradt a szex az egyetlen értelmes felhasználási formájuk, hiszen, mint munkaerő is kifejezetten értéktelenek.


"A nő neked csak hús."


Kezdetben nem így volt, és van most is kivétel, de alapvetően igen, hiszen képtelenek máshogy viselkedni, mint csak hús. 99 százalékuk ösztönlény.


"Szeretném ha belegondolnál valamibe: ezek a nők, függetlenül attól, hogy fiatalok vagy idősek, szépek vagy csúnyák, érző lények!"


Az érzéseik primitívek csak önmaguk felé irányulnak. Képtelenek az önzetlen szeretetre a logikus gondolkodásra, egész életüket a társadalomnak történő megfelelés, és önnön önzésük dominálja.


"Olyanok, mint te."


Én mindenért megdolgozom az életemben. A nők szinte semmiért. Továbbá én néha érzek bűntudatot, magányt, fájdalmat, stb. A tipikus nőt csak önmaga érdekli.

2015. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Általánosítás, általánosítás, általánosítás. Sajnállak, hogy találkoztál három-négy, de akár tíz vagy akárhány nővel és mindnél ezt tapasztaltad. De miért kell azt mondani, hogy az összes ilyen? Miért kell általánosítani? Az egy dolog, hogy neked rossz tapasztalataid vannak, de nem kell kivetíteni minden nőre. Bizonyára hallottad már nem egy nő szájából, hogy minden pasi egyforma. A pasik csak a szexet akarják. A pasik csak a külsőt látják, hogy mit érez a nő, azt nem. A pasik igénytelenek. Te erre azt mondanád, hogy natessék, ilyenek a nők, primitív, egyszerű gondolkodásmóddal. Én viszont azt mondom, hogy az ilyen nők nem jobbak, mint te. Ők is csalódtak pár férfiben, te is csalódtál pár nőben. Ők is általánosítanak, te is általánosítasz. Akkor végül is mindenki rossz? Hiszen a pasik is csak ilyenek, nem csak a nők.


Szerintem nem helyes ez a gondolkodásmód. Én változtatnék a látásmódomon és keresném az igazit. Nem akarlak áltatni, fogsz még találkozni rengeteg felszínes nővel, de előbb-utóbb össze fog jönni. Persze csak ha nem így állsz hozzá. Vagy csináld tovább, amit eddig, nem akarlak meggyőzni. :)

2015. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Öt-tíz? Hét vicce. Több száz! A nők, főleg a fiatalok úgy járnak kelnek, a világban, mintha az egész univerzum körülöttük forogna, szinte mindből süt az arrogancia, a határtalan egoizmus, ezen kívül gonoszak, és az én kis beszólásom sehol sincs egy nő nap mint nap elkövetett játszmáihoz és kegyetlenségéhez képest. Egyébként elég csak kimenni az utcára és nézni a veled szembe jövő nők arcát. Nem a kedvesség tükröződik rajtuk, hanem a gőg és a határtalan egoizmus. Ha rájuk mosolyogsz, akkor pedig olyan fitymáló fennhéjázó arckifejezést fogsz kapni, amire csak egy nő képes. Általánosítás? Valóban az. 100 nőből talán egy embernek mondható, az elbutult, elállatiasodott fogyasztói társadalom, egoista önző birkái között, Én azonban belefáradtam abba, hogy azt az egy százalékot keressem.


Apropó említetted a nők minden pasi disznó dumáját. Pont erről beszéltem. Ösztönlények, akik kiválasztják maguknak a létező legagresszívabb, legdominánsabb kant, nagy ívben téve arra, hogy az illető egy erkölcstelen senkiházi, aki csak átgázol másokon, de ő az igazi férfi... Aztán sírnak, amikor negyven évesen egyedül maradtak a sokadik kan után. Én egész életemben kedves, megértő, aranyos nőket kerestem, ez a faj azonban vagy elkelt már rég, vagy pedig kihalt.

2015. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!