Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy negyven éves nö már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy negyven éves nö már senkinek sem kell?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 13:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%
A kedves, aranyos nők a normális pasikat keresik. Te viszont beleragadtál az általánosításba, és hasonló gondolkodásúakkal tudtál összejönni. Te lenézed őket, ők kihasználnak érzelmileg. A zsák meg a foltja. Talán volt olyan lány, aki nem ilyen volt, hanem kedves és aranyos, de nem jött össze. Azt akarom mondani ezzel, hogy lehet, hogy benned is van hiba. Nem ismerlek, úgyhogy nem akarok pálcát törni feletted, de úgy érzem, itt erről van szó.
2015. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon, nagyon sokáig tiszteltem a nőket, és elhittem azt a baromságot, hogy a nőknek, az udvarias, kedves férfi kell fehér lovon. Hiba volt. Az igazi bunkó taplók sorra akasztották le a barátnőket, akik között aranyos, kedves is volt bőven, akit persze tönkretettek lelkileg, de a nőknek ez kellett. Amióta nem tisztelem őket, hanem sz.rok a fejükre meg az érzéseikre jelentősen megnőtt a sikerrátám, de normális értékes nőt nem sikerült találni egyet leszámítva, belé viszont pechemre nem lettem szerelmes és nem akartam kihasználni, mert ő valóban benne volt a 100-ból 1-ben.
2015. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
És arra nem gondoltál, hogy azèrt nem szeretnek a nök mert így bánsz velük?Ebben nagyon szük látókörü vagy de velem kapcsolatban igazad van. Ostobaság volt kiírnom ezt a kèrdèst ,nem is tudom mire számítottam.
2015. márc. 22. 17:20
 24/30 A kérdező kommentje:
Egyèbként nem akarok fiatalabb fèrfi.Az törtènt,hogy nemrég veszekedtünk a férjemmel ,ö pedig lekevert egy pofont ès megjegyzèseket tett a koromra.Tegnap pedig az anyámmal beszélgettünk a fèrjemröl (nem a pofon kapcsán,azt nem említettem neki) ès azt mondt ,hogy neki (a férjemnek)még nö kell.Megkérdeztem,hogy èn talân nem vagyok az?Azt mondta 40 évesen már nem igazán.Annyit rágódtam ezen ...ès elkeseredèsemben fogtam az unokahúgom fiókjàt ès kiìrtam ezt a buta kèrdèst.
2015. márc. 22. 18:59
 25/30 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy hülyeséget mondtak neked...!
2015. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Hotstepper válasza:

Dehogynem. Nekem például kellene.

45/F

2016. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem. 50-es F
2017. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Aki ilyet mond az nem normális.
2020. júl. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Baromság. 42 vagyok, nyáron nősültem, a nejem 41, most várjuk az ikreinket, és mondhatom, mindenki, aki korszám alapján választ társat, egy elmaradott ptctfej. Boldog vagyok, férj, társ, fiúgyermek, báty, nagybácsi, most már nemsokára kétgyerekes apuka is :) és minden olyan nyomorultat elítélek, aki csak azért nem szavaz egy minden szempontból megfelelő csajra, mert elmúlt ennyi vagy annyi éves.
2021. okt. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
39 vagyok, májusban szültem, és számomra is meglepő módon máris jön a kistestvér :) a férjem 4 évvel fiatalabb nálam, két éve ismertük meg egymást. A másodikat bőven 40 évesen fogom megszülni, előző terhességem mintaszerű volt, normál hüvelyi szüléssel, gátvédelemmel, nem hasfájós, szép, egészséges Babámmal. De én mindig messzire elkerültem azokat, akik beskatulyáztak - voltak akik már 30 éves koromban leöregeztek - mert a negatív beszédnek is van hatása. Nem szabad hagyni, értelmiségi, felvilágosult körökben kell mozogni, nem azok között, akik szerint 40 év már öregség, ez egyszerűen nem igaz, vigyázni kell magunkra, és szeretni magunkat meg a körülöttünk lévőket. :) Ennyi a titok.
2021. nov. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!