Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszat akar nekem a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat akar nekem a barátom? Miért mondja ezt? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Bármibe belekezdek, azt mondja, "majd meglátjuk, sikerül-e", de rosszalló hangnemben, mintha nem értenék semmihez, nem tudnék semmit. A hétvégén Londonba utazok pár napra, ezt mondtam neki már egy hónapja (2,5 éve vagyunk együtt), de folyton rosszmájúan azt hajtogatja, hogy úgy sem sikerül, valami biztos közbejön. De nem csak ezzel kapcsolatban, bármiben, amibe belefogok. Nagyrészt azért meg szoktam tenni, amit tervezek, össze szokott jönni. (Ezt az utóbbi egy évben kezdte, előtte ő is "normális" volt.)


Vajon miért lehet, hogy minden ötletemet ilyen pesszimistán fogadja? Én mindig mindenben támogatom őt :(

Kérlek, magyarázzátok meg valahogy, ő nem hajlandó velem beszélni erről.


2010. febr. 16. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, h pont féltékeny a sikereidre?
2010. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit féltékeny, hogy te elutazol, ő meg nem, vagy hogy te véghez tudod vinni, amit szeretnél, ő meg nem.

Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret.

2010. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem pesszimista hanem egy igazi vészmadár, aki nem érted, hanem ellened drukkol. Valami tönkrement köztetek erről van szó.

Ha nem épít, hanem folytonosan lehúz, én hagynám a fenébe!

2010. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szerintem is féltékeny. Az én férjemnek is volt ilyen időszaka, de mondtam neki, hogy túl fiatal még ahhoz, hogy ilyen morgós pesszimista legyen :)

Leszokott róla...

2010. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem elég rendesen taccsra vágta az önbizalmam és ezáltal a személyiségem is egy ilyen kapcsolat. Szerintem lépj, hogyha tudsz :(
2010. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer "ugasd le" a fejét olyankor, hadd térjen magához!

Ha ez se használ , lépj le tőle.

2010. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi.. De sztem csak unja a fejed..

F/18

2010. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat... Sosem gondoltam, hogy esetleg féltékeny lenne arra, amit elértem, bár belegondolva, lehetséges. Sajnos ilyesmiről nem tudok vele beszélni, mert rögtön témát vált. Már néha úgy érzem, bele se kellene kezdenem semmibe, mert újra jön a "úgysem fog sikerülni" beszólás :( Nagyon rossz így. Szeretem őt, amúgy sokat dumcsizunk, de az utóbbi időben mindennel ilyen szkeptikus :(

Utolsónak: nem hiszem, hogy megunt volna, sokkal komolyabb dolgokat is megmondott már, szóval nem hiszem, hogy ezt eltitkolná és csak hobbiból csinálná... hiszen már egy éve így van... ha meg mégis le akart volna koptatni, nem hiszem, hogy egy éven át kínozna... jaj, nem tudom, mit tegyek :(

2010. febr. 16. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!