Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom másokkal pròbál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom másokkal pròbál csak kommunikálni velem már nem?

Figyelt kérdés
4 ève vagyunk együtt kb 3 èvig nem nagyon volt lehetősègünk talakozni, mostanság napi 3-4 òrát együtt töltünk ( soha nem kettesbem) de alig kommunikál velem, de nem momdj !eg ha nem szeretne találkozni. Ès egyre jobban keresi más lányok társaságát, mèg akkor is ha èn èpp vele vagyok, simán flörtöl mással, velem nagyom ritkán kedves. Befestettem a hajam a neki tetsző színre , èszre sem vette , pedig mèg szerintem is jòl áll meg jobban illik hozzám,pedig az nagy szò ha tetszik magamon valami, nem èrtem mi törtènhetett. Nem jön hozzánk ,hiába hívom,èn sem mehetek mert zavarom a szüleit .. Tulajdonkèppen már jo ideje nem volt köztünk sexualis kapcsolat,sőt csak puszi amikor epp találkozunk. 20\L 20\F

2015. márc. 22. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kuka... mármint mehet a szemétbe.

Ebből már nem lesz semmi jó.

2015. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szomorú ilyet olvasni. Nagyon elhidegültetek egymástól (barátod részéről úgy tűnik ez már nem is nagyon visszafordítható, motivációja sincs rá), itt már csak formaság lesz a szakítás.


Te szereted őt? Nehéz lenne ha véget érne a kapcsolat "hivatalosan" is? Légy erős. Itt már vége van a dolognak.


Kitartást az azutáni időszakhoz. Tapasztalatból tudom, hogy nem lesz könnyű még így sem.

2015. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kár volt ennyi időt elpocsékolnod.
2015. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Èn nem szeretnèm elveszíteni, de ùgy az lesz :/ Nagyon Szeretem
2015. márc. 22. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!