Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tűnik el időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik el időnként hosszú időre a barátnőm? (nem, nem megy sehova)

Figyelt kérdés

Hogy például én bent vagyok a szobájában és ő azt mondja lemegy az anyjához mosogatni.

Végül persze szinte egész nap "lent mosogat" és estefele jön fel... = egész nap szart se csináltunk.

Nem megy ki a házból ilyenkor amúgy. A nappaliban tesped, olvasgat, gépezik.


2015. márc. 22. 15:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én már beszéltem vele, az a helyzet, hogy összeköltöztünk és elég sok mindent kifizetek az anyja helyett. Csak ezért kellek?

Múltkor amikor el akartam menni kiszellőztetni a fejem szabályosan rám támadt, hogy mit képzelek hova megyek, stb. Végül azért nem mentem el, nehogy kárt tegyen magában (vagy bennem)

Modern kori csicskáztatás?

2015. márc. 22. 15:32
 12/16 A kérdező kommentje:
Konkrétan mióta itt vagyok, azzal töltjük a napjainkat vagy fél éve, hogy rendbe hozzuk a lepukkant romhalmazt, amit az anyja elhanyagolt. Már elég sok eredményt elértünk, azt gondoltam ez nem tönkre tenni, hanem megerősíteni fogja a kapcsolatot.
2015. márc. 22. 15:35
 13/16 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy már a vége felé járunk és van időnk például "ilyen hosszan """"mosogatni"""....."
2015. márc. 22. 15:35
 14/16 A kérdező kommentje:

Most ne gondoljátok, hogy a negatív hozzáállás miatt mondjuk rossz ember lennék, de ezek felhalmozódott problémák amiket én már próbáltam megoldani, de nem megy. Mit gondolsz nem próbáltam vele már vagy 10x beszélni, hogy miért "bújik el" az anyjánál? És ha az neki jó, miért van velem? Nem próbáltam meg normálisan kilépni a kapcsolatból és nem lelki terrort kaptam válaszul? Nem kezdtem el pár hónapja kapni a hazugságok és kifogások, sértések folyamatos hálóját? De.

Megmondták már, hogy ez egy kapcsolat vége. Végül is.

2015. márc. 22. 15:38
 15/16 A kérdező kommentje:
Annyit dolgoztam itt a ház körül, hogy ha el kellene érte kérnem a pénzt, egy kisebb lakás árával tartoznának. És semmi hála. Úgy néz ki, csak a teret adtam át egy másik baleknak, aki majd fizeti a következő adagot.
2015. márc. 22. 15:39
 16/16 anonim válasza:

Itt nem a barátnőd a legnagyobb gáz, hanem te hogy ezt elviseled.

Hatalmas gratuláció papucskám!

2015. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!