Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? 4 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? 4 hete szakított velem a barátom, azóta nem is beszéltünk. De viszont látom h olvassa a blogom.

Figyelt kérdés

ha ő szakított velem akkor miért érdekli h mi van velem? engem is érdekel h vele mi van, csak én nem keresem. olyan nehéz....... :(

20L 24F


2010. febr. 16. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kíváncsi, hogy mi van veled, de nem kérdezi meg tőled, mert a blogodon megtalálja a választ... nem?
2010. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de. csak ha ő szakított velem akkor miért érdekli h mi van velem. nem azért mondom h baj vagy vmi. csak ő tudja h mi van velem , én viszont semmit nem tudok róla, és ez annyira rossz-
2010. febr. 16. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekli, hogy mi van veled.

de, ha már olvassa, akkor tehetsz egy ilyen rejtett utalást a blogodba:)))hogy pl nem érted miért stb.De semmi konkrétumot!

2010. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem még jelentesz neki valamit,és ha jelentesz neki valamit akkor van esély a békülésre is.én így látom.
2010. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Jézusom, patkány agyú web2 fun vagy:) Ki nem szarja le hogy olvassa a blogod...
2010. febr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kateamstrong ***** válasza:

szia! szerintem ha olvassa a blogod az azért van mert még nem felejtett el teljesen, szóval ha tudod, hogy olvassa és még te szívesen újra kezdenéd vele akkor írj olyan dolgokat amik utalnak arra, hogy hiányzik, de ezek csak rejtett utalások legyenek és ha még érez valamit irántad a srác biztos vagyok benne, hogy keresni fog!

Az utolsó válaszolónak meg csak annyit szeretnék mondani, hoyg ha nem tud normális hangnemet megütni egy válasz adásakor inkább ne is írjon semmit!

2010. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Idefigyelj, 20 éves lány vagy, nem pedig 13 éves... Ha olvassa a blogod akkor azért mert érdekli miket írsz. DE HA SZAKÍTOTT VELED AKKOR NEM SZERETNE TŐLED SEMMMIT. Ne pakold az agyadat és a szívedet tele hiú reményekkel! Ha én mindenkivel járni és dugni akarnék, akinek olvasom a blogját régen rossz lenne.


Ha lenne a volt csajaimnak blogja, akkor vélhetően olvasnám - csak úgy hogy tudjam mi van velük, meg amúgy is story stb..


Sőt ismerőseimnek is olvasom a blogját.


DE EZ NEM JELENT SEMMIT!


Vagy amikor jártatok az annyival több volt, hogy commentelt is? Ez volt a párkapcsolat csúcspontja?


25/F

2010. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!