Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított velem,1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem,1 hétig nem beszéltünk most meg jobban szeret mint régen. Ki érti ezt?

Figyelt kérdés

Szakítás után 1 hétig nem beszéltünk, most meg pár napja kibékültünk és teljesen belém van esve. Tényleg ennyire megviselte volna a hiányom? Érdekes.

19/F


2011. márc. 7. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami oka hogy miért szakít? Nemtudom, de két véglet van: az egyik az hogy rájött hogy mégis te kellesz neki és senki más, vagy az hogy csak nem akar egyedül lenni és inkább visszaédesgette magát, de az utóbbi elég csúnya megfogalmazás, meg nem is ismerem szóval nem tudhatom....
2011. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Nők...
2011. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó meghatározás is elmagyarázza azt hiszem :D Első voltam :D amúgy 17/L
2011. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy pofára esett pasizás közben vagy valami és rájött hogy nem valami sztár bige.
2011. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, nem feltétlen esett pofára. néha akkor jön rá az ember hogy szereti a pasiját, barátnöjét amikor 1 kis idöt külön töltenek.
2011. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába. Emberek vagyunk,és tapasztalatom szerint,akkor értékelünk igazán valamit,ha már elvesztettük,vagy szüneteltettük. Elképzelni el lehet,hogy milyen lenne nélküle, meg elveszteni,de nem ugyanaz átélni.

Sokszor el kell távolodunk emberektől,dolgoktól,hogy rálássunk valóban,kell ez nekem vagy nem kell? Szeretem vagy nem szeretem? Szerintem örülj annak hogy jobban szeret mint előtte.

2011. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zs.Peti97 válasza:
áá a női szeszély xD
2011. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ixdecske ***** válasza:
Addig nem tudod mid van míg el nem veszted. Erre ennyit tok mondani. Ez zajlik le benne
2011. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!