Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi párom többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi párom többször szóvá hogy mostanában bujos vagyok? Ha egy férfi örül ennek akkor nem szol érte

Figyelt kérdés
Szeretem mondtam neki azért csinálom azt hittem ez jol esik a másiknak de ha szóvá teszi vagy nem tetszik neki és sok vagy szokatlan. Sose mondja miért mondja ezt azt mondja ez nem baj de akkor is rosszul esik. Ennyire nem szeretik a férfiak?
2015. márc. 22. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg tőle, az isten áldjon meg, honnan tudjuk mit gondol.
2015. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én nagyon bújós vagyok, de nálunk ez sem elég... minden pillanatban rajta vagyok, de már vádol, hogy nem szeretem eléggé mert keveset bújok.............
2015. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!