Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kellene ezt vennem? Miért csinálja a lány?

Figyelt kérdés
Mondok neki valamilyen szokatlanabb bókot, vagy egy picit, enyhén erotikus megjegyzést, erre hirtelen elhallgat, elkezd pislogni, nézni jobbra-balra, nyel egyet-kettőt. Mondhatnám azt, hogy zavarban van, de ilyesmivel még nem találkoztam, és őszintén nem tudom megállapítani, hogy ez pozitív, vagy inkább negatív?
2015. márc. 22. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon prűd, vagy tetszel neki és zavarban van.
2015. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem ártana tudni.. hány évesek vagytok?
2015. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő 14, én 18.
2015. márc. 22. 23:10
 4/6 anonim válasza:
Fiatal még, zavarban van, nem tapasztalt ilyen dolgokat.
2015. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát egy 14 évestől többet ne várj szerintem. Normális hogy így reagál azt ugyan én se tudom neked száz százalékig megmondani hogy mit is jelent pontosan de az tény hogy nincs ehhez hozzászokva. Amivel elkerülheted a későbbi kellemetlenségeket szerintem hogy megkérdezed zavarja e ha ilyeneket mondasz. Én nekem is udvarolt pár idősebb srác amikor 14 körüli voltam és én kifejezetten megijedtem ha kissé erotikusabb megjegyzést tettek mert attól féltem hogy csak ki akarnak használni. Szerintem az a legtisztább ha megbeszéled vele a dolgot :)

20/L

2015. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azt hiszi, csak szórakozol vele.
2015. márc. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!